Bronies.cz
BronyScot 2017 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Zahraniční srazy (https://bronies.cz/Forum-Zahranicni-srazy--71)
+---- Téma: BronyScot 2017 (/Vlakno-BronyScot-2017)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: BronyScot 2017 - Starfooty - 28.08.2017

Takže lístky po troše rejpání běží. Už mám nakoupeno. Je to klasický e-shop, avšak platba bez 3dsecure, tedy bez ověření na straně banky.
Nejdřív si vyberte v lístkách ten pro vás (za 24 nebo 39 liber, podle merche), ten si dejte do košíku, dále naběhněte na položku shop a vyberte koncert za 11 liber. Aktuálně je to podle ČNB kolem 1100,- a 1500,- + vaše bankovní operační.
Letenky koukám už řešíte stádně, já jen zopakují, že (zatím) jede i auto, takže pokud někdo chce protáhnout něco většího (že, Luna), můžeme.
Hostel, kam se zašiju: http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Clyde-Hostel/Glasgow/277405?dateFrom=2017-11-23&dateTo=2017-11-27&number_of_guests=1#propname - je to dle všeho přejmenovaný a opravený BlueSky, parkování po zaplacení (snad stále) i před barákem. Jinak výběr hostelů je aktuálně na hraně objednávacích rozsahů.
V dalším příspěvku dodám trasu feldy a další závislosti. Jakluka budu řešit skrz SZ. Někdo další na ubytování?


RE: BronyScot 2017 - Starfooty - 29.08.2017

Takže sbírám data pro ubytování. K dispozici je bydlení po 8, 10 a 16 - všechno byly palandy a pak dražší soukromé pokoje. Tady je objednávka mezi 350 a 400 Kč/noc. Celé moje ubytování vychází asi na 2000,-. Nelze sem brát mladší 18 a starší 35 let. Pozor, schodům se nevyhnete a je třeba si dotáhnout snídani! Naštěstí po cestě nedaleko conu je Iceland. Registraci lidí chci mít hotovou do 8.9, protože se tam začnou sypat lidi, co jedou na zahájení vánočních trhů.

nick - dny - po kolika - doprava
Starfooty - 23-28 - 10 - auto
Jakluk - ? - ? - letadlo čt út
Qwint-t-W - ? - ? - letadlo pá pá
Tom - ? - ? - letadlo čt út
Fang - ? - ? - letadlo čt út
Intrix - ? - ? - letadlo čt út
Melgarth - ? - ? - vlak/letadlo
Jamis - jinde - jinde - letadlo
Madeleine - jinde - jinde - letadlo
Takeru: Já jedu na obojí. A možná díky tomu zase bude něco k vyvedení.


RE: BronyScot 2017 - Jamis - 29.08.2017

(29.08.2017, 08:56)Starfooty Napsal(a): Nelze sem brát mladší 18 a starší 35 let.

Proč mě to zas tak moc nepřekvapuje Twilightsmile so enjoy! Zařídím si ubytování s drahou polovičkou sám.


RE: BronyScot 2017 - Quint-t-W - 29.08.2017

Už jsem zmiňoval na Czequestrii, také se budu zařizovat podle sebe, už jen proto, že v průběhu pobytu se nebudu vyskytovat jen v Glasgow a budu si ubytování muset řešit nadvakrát Pinkiesmile .
Večer budu upravovat úvodní příspěvek s přehledem a možnostmi hromadného vyřizování, pokud chceš něco echt důležitého vypíchnout, připomeň/pošli přes PM prosím.


RE: BronyScot 2017 - Melgarh - 29.08.2017

Jop, pokud nepoletim na Transmission do Prahy tak taky vezmu nejake AirBNBcko, pac zatim jeste nemam potvrzene terminy od zakazniku a kolegu parmenu. Sorry ze ti to takhle trhame Starfooty, holt nekteri uz chtej svoje pohodli, jini nejezdi jiz jen za conem ale za poznanim cele zeme. Taky duvod proc BronyTours ™ jiz neorganizuji, kazdej si tu zkusenost chceme trochu prikorenit po vlastnim =)


RE: BronyScot 2017 - Intrix - 29.08.2017

Tak mám koupenou letenku od čtvrtka do úterý. Byla k dostání o 300 levněji než včera.


RE: BronyScot 2017 - Starfooty - 29.08.2017

Melgarth: netrháte, snižujete nároky na mou osobu. Pokud si budu muset zařizovat jenom svoje, tak už mám v zásadě hotovo.
Jamis: Překvapuješ. Na druhou stranu je fakt, že já šel výrazně po ceně. Pokud bych nemusel, tak se ubytuji nad conem a budu to mít možná včetně parkování.
Jakluk: SZ

All: kdo chce zařídit tohle bydlení (ač mi to objednání přijde jako triviální), nechť píše SZ. Vzhledem k rozmístění si myslím, že pokud se někdo přihlásí se stejnými parametry, tak se sejdeme. Předem inzeruji, že částka zálohy bude asi 200,- Kč.

K dopravě: Přímá linka ke conu jede jen pomocí busů. Ale ne od tohoto hostelu. Vždy se cca 1km šlape nebo přestupuje a to ať už na metro nebo k busu. K tomuto hostelu prý jezdí linky 3, 17 a 77; ke conu 6, 6A, 8 a 90. Noční linky jsou navíc opravdu "specifické", tady to bude řešit linka N2 směr Faifley. Samotný con je od hostelu asi 3km a Nessie 2km.


RE: BronyScot 2017 - Jamis - 29.08.2017

@Starfooty: Proč? Tys nevěděl kolik je mě a mé drahé polovičce let či co? Rainbowlaugh už na CZQ i na Gala mě někteří přesvědčovali, abych se tam zajel podívat, tak nejspíš zajedu.


RE: BronyScot 2017 - Fang - 31.08.2017

Tak jo letenka booknuta sic o trochu dráž než zbytek ale letím stejným spojem jako Tom.
Vstupenka bude později, je na to ještě čas [spoiler: (a hlavně čekám na výplatu)].


RE: BronyScot 2017 - Tom0147 - 31.08.2017

Tak už mám i lístky a pokud jim sedí číslování objednávek, tak jsem v první čtyřicítce.

Jsem fakt zvědavej na počasí a hlavně na to, kolik tam v tu dobu bude světla. Rainbowlaugh

Co se ubytování týče, asi taky budu volit Airbnb.