Bronies.cz
Epizoda 14: Fame and Misfortune - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S7 (https://bronies.cz/Forum-S7)
+---- Téma: Epizoda 14: Fame and Misfortune (/Vlakno-Epizoda-14-Fame-and-Misfortune)

Stran: 1 2 3


Epizoda 14: Fame and Misfortune - Tadys80 - 11.08.2017

[spoiler: "Twilightino zveřejnění Deníku přátelství rozvíří nechtěnou debatu o tom, kdo zapsal nejlepší lekce."]



RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - Dragonalicorn - 12.08.2017

Tahle epizoda se měla jmenovat The Manesix Apocalipse. Nebo nějak tak podobněRainbowlaugh

Spoiler:
Ani song nevyřešil problém který v tomto díle nastal.V podstatě je to první epka která skončila s nevyřešenym problémem a to mě dost překvapilo. Na konci bylo takové malé uspokojení, že alespoň někdo si vzal ponaučení z jejich společného deníčku, ale přece jenom ... Širší veřejnost zůstala rozhádaná.

Takové dvě malé myšlenky:

Za prvé: Z prodeje té knihy si mane 7 určitě dost nahrabala.
A za druhé: Jestlipak se Twi v tom deníčku zmínila i o svém cestování na jiný svět s podivnými tvory chodícími jen po zadních? Rainbowlaugh



RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - LEGION_1 - 12.08.2017

Dragonalicorn:
Tak aspoň vidno, že seriál nebude len stále o tom istom, že sa všetko vyrieši a pod. Takže ja som s touto novinkou spokojný Pinkiesmile

A čo sa týka tých tvorov, tak to určite nie, lebo by musela spomenúť aj tie technologické vychytávky a to by mohlo spôsobiť menší poprask a záujem zdrhnúť do toho sveta Rainbowlaugh Isteže, dá sa to nahradiť všetko mágiou, ale nie všetko sú jednorožce, ktoré môžu vďaka mágii fungovať ako kamera, premietačka, kopírka, dokonca zváračka a všeličo možné Rainbowlaugh Koniec-koncov, sami poníci majú z techniky to najpotrebnejšie.



RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - Inlustris - 12.08.2017

jsem jediný který z toho zachytává dost paralelu na nás jako fandom, fanoušky a názory na "fiktivní postavy" ze seriálu?


RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - Fun1k - 12.08.2017

Fandom: The Episode Rainbowlaugh Bylo tam všechno - nespokojení fanoušci, hnidopichové, anti-křídlí brigáda, přílišní zapálenci...  Twilightsmile

Poselství epizody bylo jedině podtrženo písničkou, kterou se nemůžu dočkat, až si ji zazpívám.

Jsem se docela zasmál Raritiným výjevům, ty jsem fakt nečekal.  Pinkiehappy

A co Starlight myslela tím manifestem? Nu...
[Obrázek: i_read_books__too__by_rustyscreech-d8okqg3.png]

Trollestia


RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - Dragonalicorn - 12.08.2017

(12.08.2017, 19:11)LEGION_1 Napsal(a): Dragonalicorn:

Tak aspoň vidno, že seriál nebude len stále o tom istom, že sa všetko vyrieši a pod. Takže ja som s touto novinkou spokojný Pinkiesmile

Hej tohle byla první věc která mi prolítla hlavou těsně před koncem Twilightsmile A druhá věc která mi prolítla hlavou těsně před koncem byla, že je to škoda že to přišlo až v půli sedmé série Rainbowlaugh  

Jestlipak se dočkáme epky která skončí výhrou záporáka a porážkou, nebo i "smrtí" hrdiny Pinkiecrazy

Jinak to že je tahle epka reference na fandom snad není třeba zmiňovat, to musí být každému hned jasné Twilightsmile


RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - DominikNik - 13.08.2017

Tento díl mně dost zaujal, už jen protože vypadal mnohem živěji a tak trochu jinak než ostatní Rainbowlaugh
A vypadalo to jako jasný odkaz na tento fandom Rainbowlaugh


RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - Azuliana - 13.08.2017

Ha.
HA.
HA!
BWAHAHAHA!!!

To nebyla narážka... To byla facka přes celou hubu Rainbowlaugh

A samozřejmě, protože brony fandom je plný inteligentních, dospělých a psychicky vyrovnaných lidí, tak se při zmínce o této epizodě rozpoutá mocný butthurt Rainbowlaugh (třeba na YT)


RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - DominikNik - 13.08.2017

To je to kouzlo, přihlížet tomu Rainbowlaugh

Odesláno z mého Redmi 4X pomocí Tapatalk


RE: Epizoda 14: Fame and Misfortune - Cocodrillo - 13.08.2017

Po epizodě 13, co mě emoiconálně zničila, dobrej kontrast. Vzhledem k tomu, že [spoiler: se nic nevyřešilo, doufám, že teď v každým dalším díle nebude zavazet hromada hádajících se poní, už takhle to začlo být otravný. Jinak butthurt o epizodě nechápu, vždyť to sedí.]
Písnička se mi líbila hodně.