Bronies.cz
[PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 (/Vlakno-PRUZKUM-Festival-fantazie-2018)

Stran: 1 2 3


[PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Tom0147 - 24.02.2018

Ahoj poníci!

V Chotěboři se letos, stejně jako každý rok, koná Festival fantazie. Datum je 29. 6.-8. 7. 2018.

Možná jste si na Facebooku všimli letošního rozpisu linií. Takže už možná víte, že datum naší linie bylo stanoveno na 2.-3. 7., což je pondělí a úterý. Všední dny. Je to na pytel. Já vím.

Otázka tedy zní. Dorazíte na PoníCon, i když bude ve všední dny?

Prosím hlasujte v anketě. Deadline dáme dejme tomu do příští neděle (4. 3.), ať mám hezké pondělí. Linii udělám, pokud bude dostatečný zájem.

Rozpis linií:
[Obrázek: rozmisteni_ff18.png]

FAQ:
Proč ne první víkend?
To byl Vaškův (Vašek je šéf FF) první nápad. Bohužel to není reálné hned z několika osobních důvodů.

Proč ne druhý víkend?
Nevím. To jsem navrhoval já.

Co je to dostatečný zájem?
Není to žádné konkrétní číslo ani poměr. Rozhodování bude čistě subjektivní, záleží nejen na číslech, ale i na náladě a motivaci. To všechno může změnit spousta věcí. Ale samozřejmě se rozhodnu až po dohodě se zbytkem týmu a vůbec všemi oficiálními organizátory.

Party v úterý? WTF?
Jen přes moji mrtvolu. Bude v pondělí. Tečka. Pořád je to WTF (Kdo dělá party v pondělí?!), ale alespoň to stihneme uklidit.RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Tobyyy - 24.02.2018

Dva dni? Wow. Rád by som vyjadril svoje sklamanie. Len som si neni istý ako, aby sa na mňa nenavalila hromada "tak si to sprav sám" a "nepovedz ani pol slova, pokial to nespravíš lepšie".


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Melgarh - 24.02.2018

Problem neni na nasi strane prijimace, ale samotneho vyFFilace, aspon co jsem pochopil.


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Iluzon - 24.02.2018

Ano, pochopils správně. Tom se nad tím v Amsterdamu řádně rozčiloval. Navíc, letos se možná bude rekonstruovat KD-čko, což jistě přináší komplikace. A to, jestli bude nebo nebude rekonstrukce, řeší městský úřad.


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Tom0147 - 24.02.2018

(24.02.2018, 14:43)Tobyyy Napsal(a): Dva dni? Wow. Rád by som vyjadril svoje sklamanie. Len som si neni istý ako, aby sa na mňa nenavalila hromada "tak si to sprav sám" a "nepovedz ani pol slova, pokial to nespravíš lepšie".

Vyjádři se naprosto jakkoli. V tomhle vlákně fakt nic takového nehrozí. Mně to s... vytáčí taky.


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Frolda - 24.02.2018

Já bohužel letošní FF vynechávám, nikoliv kvůli poníkonu, nýbrž osobně pracovní důvody.


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Ajdrianpony - 24.02.2018

Už na PGF jsem si všiml toho, že je s námi, s fandomem, jednáno jako z " podřadnou " rasou. Vůbec se mi nelíbí že osobní antipatie jednoho člověka, ačkoli ve vedoucí pozici, dokáže ovlivňovat jeho rozhodování o takové věci. Je to dospělý člověk a myslím že je každého volba jaký seriál bude sledovat či ne a nikdo ani na základě jeho názorů mu do toho nemá co kecat, zejména pokud se jedná o pořadatele festivalu FANTASIE.. Jsem znechucen a hodně mne to mrzí a toto znechucení se zvyšuje přímoúměrně tomu, kolik staffáků a dobrovolných pomocníků, kteří se podílejí na fungování celého PGF a jistě i FF-ka je právě z Bronies.  
                    Samozřejmě je jeho volba, koho si na svůj festival pustí a nebo ne ale tak každý rozumný člověk, pokud se mu něco opravdu nelíbí řekne " NE! na mojem festivalu poníci nebudou". Člověk si zanadává ale prostě smíří se s tím ale tohle co předvádí Vašek je více než dětinské, dokonce ještě víc dětinské než to, že banda dospělých lidí sleduje My little pony seriál.

                    Samozřejmě budu ochoten přijít na pony linii v jakýkoli den a popravdě mi dokonce i všední den vyhovuje více než víkend, protože o víkendu jsem v práci v nepřetržitém provozu a na ty dny dovolené nedostáváme.  Každopádně je ještě moc brzy, abych s určitostí řekl, jestli přijedu a nebo ne, je stále mnoho okolností, které by to mohly ovlivnit ale jedno vím jistě, pokud to vyjde přijedu už jen pro to, abych Bronies fandom podpořil svou účastí do počtu.

Ještě dodám, mám z toho dojem, že Vašek je vypočítavý a ví, že kdyby pony lini zrušil, nikdo z ostatních fandomů mu tam staffovat nepújde, protože se jim prostě nechce a musel by hledat jinde a za více peněz. Přijde mi to, jako by bral bronies spíše jen jako nutné zlo pro získání " levné" pracovní síly. Schválně by mne zajímalo, jak by to vypadalo, kdyby se Broníci spolčili a nikdo z nich by mu tam staffovat nešel. Možná by si jich začal i více vážit.


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Iluzon - 24.02.2018

Vašek má spoustu záporů, ale teď se ho musím zastat.
Vašek je především pragmatik. A poníci nejsou jediná linie na FFestivalech. Organizace takovéhle akce zabere hodně žonglování.
I když na FFestivalech staFFí broníků vcelku dost (i když nejeden už s tím praštil), neznamená to, že bychom byli ti, kdo FFestivaly drží. FFestivaly drží lidi, kteří do nich dávají srdce. Lidi, kteří mají práci, a přece jdou na FFko pracovat.
Co jsem za ty roky zaznamenal tak z toho usuzuju, že Vašek se chová ke všem fandomům a lidem stejně. Občas dobře (což není vidět), občas blbě (což se rychle rozkřikne).
A lidí, kteří na FFestivalech staFFují si skutečně váží.


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Melgarh - 24.02.2018

Mno v tomhle bych se VaFFka nezastaval, ac ho respektuji ze drzi tak velkej circus tak jako hodin nam na utery party kdyz kazdej rok resime povoleni zavozu aut s vybavenim a linie si drzi velmi zdravy prumer a navstevnost.. jako kdyz nekdo takove spatne rozhodnuti/naschvaly dela, tak je rad vratim #Forbes stylem, nebo se o to pokusim a aspon pro vlastni dobry pocit Raritywink


RE: [PRŮZKUM] Festival fantazie 2018 - Iluzon - 24.02.2018

Mně se to taky nelíbí, ale nemyslím si, že by to bylo tím, že si Vašek sedl ke stolu a řekl si: "Tak jak ty poníky dostanu tentokrát?" mnouc si ruce.
Aspoň tak mi Ajdrian vyzněl Pinkiesmile