Bronies.cz
Festival fantazie 2018 (Hype!) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Festival fantazie 2018 (Hype!) (/Vlakno-Festival-fantazie-2018-Hype)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Festival fantazie 2018 (Hype!) - Tom0147 - 15.03.2018

Festival Fantazie 2018

FFko je tady, FFko je tady, Prager cider a sudovou Chotěboř si vychutnej! A ve správnou chvíli, přesně na čas, vám nabízím pravidelnou dávku informací. Ať už to ve vlákně s hlasováním vypadalo jakkoli, přeci jste si nemysleli, že bych se na vás vykašlal. Raritywink

Ve dnech 29. 6. až 8.7. se v Chotěboři koná Festival Fantazie a my tam budeme, už tradičně, mít svojí přednáškovou linii! Což není všechno. Jedná se o už dvanáctý PoníCon v řadě. A bude to šesté FF s poníky! Co to znamená? Pořádně to roztočíme! Samozřejmě nejen na pondělní party, ale během celého conu!

Mimo brony-related na FF naleznete spoustu další zábavy - RPG hry, deskovky, turnaje, soutěže, workshopy, přednášky na spousty zajímavých témat (fantasy, Sci-Fi, anime, manga, role-play, hry, zajímavé weby, knihy a seriály). Program bude po celou dobu našlapaný, a kdyby Vám to nestačilo, tak si můžete skočit do herny zahrát nejnovější hry nebo posedět v čajoFFně.

A co chystáme my? Poníky (duh!), barvy (duh!), přednášky, workshopy, party (duh!) a spoustu dalších věcí. Pokud chcete přispět přednáškou nebo workshopem, přečtěte si odstavec níže. A jestli máte nápad, jak to ještě víc roztočit, pošlete mi PM!

Kdy a kde?
Datum: 29. 6. až 8. 7. (10 dní)
Místo konání: Chotěboř
Časový harmonogram všech linií: zde
Pony linie: 2. 7. až 3. 7. (2 dny)
Program pony linie: zde!
Přednášková místnost: Pingpongárna (velký sál 12)
Web: http://festivalfantazie.cz/

Za kolik?
[Obrázek: Screenshot%202018-03-11%2019.51.16.png?dl=1]
  • Speciální vstupné zde
  • Nezapomeňte, že při zakoupení vstupného na celý con dostáváte slevu. A cena ubytování neroste lineárně.
Jak se registrovat?
Prosím nepoužívejte nákup bez registrace. Není pak možné zakoupit ubytování.
  1. Nejdříve potřebujete účet v systému Amber, přejděte tedy na tuto adresu.
  2. Pod přihlašovacím dialogem klikněte na registrovat, vyplňte své údaje a odešlete
  3. Nyní se přihlaste a v levém menu klikněte na Vstupné a služby FF 2018
  4. Odscrolujte dolů a klikněte na Pokračovat
  5. Vyplňte přihlášku. Čím dříve zaplatíte, tím levnější to bude. (viz odstavec Za kolik?)
  6. Zaplaťte
  7. Přijeďte a užijte si to! Pinkiehappy
Po přihlášení prosím vyplňte tento formulář.
Statistika nuda je, má však cenné údaje. Tak šup vyplnit formulář, nebo vám to vyčíslím. Raritywink

Změny (Zase?)
Máme kratší linii. Twilightoops
Linie je ve všední dny. Twilightoops Twilightoops
Party bude jen jedna. Twilightoops Twilightoops Twilightoops
Pro vysvětlení prosím vizte FAQ.

Ubytování
Pozor - změna! Letos sice můžete bydlet v ZŠ Smetanova, ale bude to komplikovanější než dva roky zpátky! Smetanka se rekonstruuje na etapy, takže ne všichni tam ubytovaní budou mít snadný přístup ke sprchám! Pro sprchu ve stejné budově zvolte Spacák plus. Spacák bez plus znamená chození do sprchy venkem.
Každopádně oboje jsou to školní třídy ve kterých se vyspí asi 20 lidí.[/s]
Pokud chcete ubytování s ostatními bronies v jedné třídě, můžete tuto možnost zaškrtnout přímo v přihlášce. Tato možnost platí pouze pro spacákové ubytování! Pro společné ubytování vyberte možnost Spacák plus a napište do Ubytovat s tyto údaje: 
 Jméno: Tomáš
 Příjmení: Přeučil
(To, že tam všichni napíšete mě, znamená, že budete ve třídě s ostatními bronies.)
Neoficiální informace: Kolonka Ubytovat s funguje rekurzivně (ale jen jednou!).
Po přihlášení prosím vyplňte tento formulář. Jedině tak si zajistíte možnost spaní s ostatními poníky. Ano, opravdu je potřeba napsat info o ubytování jak do Amberu, tak sem do formuláře.

Chcete přednášet? Výborně!
Pokud plánujete přednášku/workshop, vložte prosím váš pořad přímo do Amberu, tam dojde ke schválení/neschválení. Už klasicky bohužel nemám čas na dvojí kontrolu, takže musíme takhle. Deadline je 1. 5. abych to všechno v klidu stihl. Pokud to nestihnete, napište PM, domluvíme se. Odevzdávku mám 15. 5., program stejně budu dělat až pak. Návod na přihlášení přednášky je ve FAQ. Přednášky nemusí být jen pony, stačí se držet animáků a věcí určených primárně/původně pro děti.

Doprava
Určitě bude vlacon z Prahy, pravděpodobně pod Jaklukovým vedením. Dám echo ASAP. (A ASAP neznamená August, September, Alebo Potom. Raritywink ) Pro dopravu bude velmi brzy vytvořeno separátní vlákno, netřeba psát info o společných cestách sem. Pokud někdo chcete pořádat vlacon/buscon/autcon/whatever z jiného města, napište mi PM a já to všechno dám dohromady. Twilightsmile

Chcete pořádat?
Pokud nemáte na účast na conu finanční prostředky nebo vás prostě baví pomáhat, je možné vypomáhat s přípravou FF a něco si tím vydělat. Většinou to funguje tak, že vás pak FF vyjde na nulu. Nejdříve jsou přípravy, pak služby během FF a na závěr úklid. Samozřejmě je možné jet jen na část. Více info na www.convention.cz

Další dotazy?
Pročtěte si FAQ, a pokud tam odpověď nebude, napište sem do vlákna. Konec konců od toho tu je Twilightsmile

FAQ
Proč máme linii ve všední dny?
Protože vašeho vedoucího linie málo krmíte čokoládou...
Teď vážně. Mít linii první víkend bylo zhola nemožné z osobních důvodů. Tak jsem poprosil o přesunutí na druhý víkend. A dopadlo to takhle. Twilightoops Snažil jsem se, ale nic víc s tím vážně neudělám.

Proč máme linii jen na dva dny?
Všechno je to kondenzovanější. Taky mě to mrzí, ale dokud nezdvojnásobíme účast na pořadech, není v mých silách s tím něco dělat.

Jak to bude s rekonstrukcí
Rekonstrukci KD se letošní FF naštěstí vyhne. Část už předělaná je, takže tam prosím nic nevylepujte. Jediná budova v rekonstrukci bude Smetanka, pro více info vizte sekci Ubytování.

Budou letáčky? Budou volňásky?
Nebudou. Alespoň ne liniové. Efektivita byla minimální a práce s tím bylo opravdu hodně. Navíc (pokud si pamatujete) se před FF vyskytly problémy se spolehlivostí roznašečů.
Každopádně Vašek omezuje letáčky celkově. Co si budeme povídat, dnes je mnohem výhodnější inzerovat na internetu. Pro další možnosti, jak získat volňásky navštivte stránky FF, případně stránky organizace FFestivalů (odkaz níže).

Kdo může přednášet?
Kdokoli. Opravdu kdokoli. Stačí jen mít téma, něco o něm vědět a alespoň trochu umět přednášet. Pokud si nejste jistí, jestli je dobrý nápad vaše téma zpropagovat přednáškou, pošlete mi PM. Pak prosím vyplňte formulář v Amberu. Postup vizte níže.

Jak přihlásit přednášku?
  1. Přihlaste se do Amberu
  2. V levém menu klikněte na Přihlásit pořad
  3. Odscrolujte dolů a klikněte na Pokračovat
  4. V možnosti Zařazení do programové linie vyberte 7600 - PoníCon
  5. Vyplňte zbytek
  6. Odešlete
  7. Počkejte, až se vaše přednáška objeví v programu
  8. Odpřednášejte Pinkiesmile
  • Prý letos máme mít nějakou menší místnost. Je to pravda?
    Ne. Je tak nějak oboustranně výhodné, abychom zůstávali v pingpongárně.

    Prý když ve spací místnosti někdo chrápe, tak ho vyhodíte na chodbu. Opravdu?
    Záleží na intenzitě, ale za nic neručím.

    Ztratil jsem se v tom, co všechno mám vlastně vyplnit?
    Všichni účastníci FF - zde
    Poníci, kteří chtějí spát s ostatními na místě - zde

    Bude tam WiFi?
    Mno...

    Přímý kontakt?
    Ideálně PM, případně tom0147 zavináč czskbronies tečka našenárodníkoncovka Raritywink

  • Tak co? Uvidíme se tam? Pinkiehappy Jestli váháte, tak tady je jedno motivační.



    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - Tom0147 - 15.03.2018

    Checklist:

    1. Registrovat se na FF.
    2. V Amberu vyplnit přezdívku a klub (= Bronies.cz).
    3. Vyplnit formulář účasti. (tady)
    4. Vyplnit formulář ubytování. Pokud ho chcete. (tady)
    5. Přihlásit přednášku.
    6. Získat cutiemark při šití cosplaye.
    7. ???
    8. Pořádně si to užít!
    9. Profit!

    -----------

    Aktuality:
    • Hledám jakékoli workshopy
    • Počet slotů na pořady je o dost větší než malý Raritywink

    -----------

    Seznam přihlášených do formulářů:
    Seřazeno dle nicku.
    Kód:
    Tom@MBP:~/Desktop$ echo; echo Posledni aktualizace $(date); < ucast.csv awk 'BEGIN {counter = 0; print "\n[b]Seznam tech, kteri vyplnili formular ucasti na PGF:[/b]"; FS=","} { gsub(/"/, "",$2); if (NR != 1) {print $2 | "sort"; counter++}} END {print "[i]Pocet prihlasenych: " counter ".[/i]"}'; echo; <ubytovani.csv awk 'BEGIN {print "[b]Seznam tech, kteri vyplnili formular na ubytovani:[/b]"; counter = 0; FS=","} {gsub(/"/, "",$2); gsub(/"/, "",$5); if (NR != 1 && $5 == "Ano") {print $2 | "sort"; counter++} if (NR !=1 && $5 == "Ne") {print $2 " (nezaskrtnuto pole \"Zaplaceno\")" | "sort";}} END {print "[i]Pocet prihlasenych, kteri zaskrtli, ze maji zaplaceno: " counter ".\nTech, co nemaji zaplaceno: " NR-counter-1 ".[/i]";}'


    Posledni aktualizace Mon May 28 19:55:09 CEST 2018

    Seznam tech, kteri vyplnili formular ucasti na PGF:
    Pocet prihlasenych: 28.


    Anemonis
    Barpy
    Blossom
    Claymon
    Denna
    Dex
    Dex
    Failovac CZ
    Hagura
    Hankha
    Jakluk
    Kaja
    Lattellerr
    Melgarh
    Plum Jimmy
    QjmasterCz
    Quint-t-W
    Sc@lix
    Starfooty
    Tobyyy
    Wander Fox
    Wrench
    a10
    muzina
    pidi
    pipa

    Seznam tech, kteri vyplnili formular na ubytovani:
    Pocet prihlasenych, kteri zaskrtli, ze maji zaplaceno: 18.
    Tech, co nemaji zaplaceno: 0.

    Anemonis
    Barpy
    Blossom
    Denna
    Dex
    Dex
    Failovac CZ
    Hagura
    Hankha
    Kaja
    Lattellerr
    Plum Jimmy
    Sc@lix
    Tobyyy
    Wander Fox
    Wrench
    a10
    muzina




    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - Tom0147 - 15.03.2018

    Doprava:

    Veškeré info o dopravě naleznete v níže odkazovaném vlákně. To také slouží k diskusi o tom, na kterém pegasovi kdo přiletí.

    https://bronies.cz/Vlakno-MTS-DopraFFa-2018?pid=608347#pid608347


    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - a10 - 15.03.2018

    [Obrázek: FfJZ4qy.png]


    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - sc@lix - 15.03.2018

    Určitě se mnou počítejte. Už se na vás všechny moc těším. Twilightsmile


    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - Plum_Jimmy - 16.03.2018

    Je tu snad někdo, kdo by nejel na FFko ?? Flutterryay


    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - Melgarh - 16.03.2018

    No tak hodne lidem rozladilo plany to, ze to je ve vsedni dny a jen dva dny, ale jedeme na cele FFko stejnak. Ale bylo by super mit nekde jeste extra mistnost na vlastni party :p


    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - Fang - 16.03.2018

    Tenhle rok beze mě bohužel - dovolenou v termínu FFka mají 2 lidé z 3 (3tí jsem já) tak že letos nejedu. Ještě zvažuju že bych se tam na otočku možná ukázal v některý volný den/víkend pokud tam někdo zůstane.


    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - Quint-t-W - 16.03.2018

    To už abych začal sbírat podklady pro přednášky, jestli chci zvládnout hodinu o něčem povídat.
    Aneb budu tam a snad po většinu celého FFka.


    RE: Festival fantazie 2018 (Hype!) - EresielRanwa - 16.03.2018

    (16.03.2018, 02:48)Plum_Jimmy Napsal(a): Je tu snad někdo, kdo by nejel na FFko ?? Flutterryay

    Emmmm... Twilightblush Mě stačí jedna velká bronyakce na minimálně rok (spíš déle) a letos už jsem přežila PragoFFest, takže buď příští rok nebo si dám příští Czequestrii a toto až za dva roky, páč chci postupně navštívit všechny velké akce aspoň jednou  Rainbowlaugh