Bronies.cz
North Brony Reunion 2018 - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: North Brony Reunion 2018 (/Vlakno-North-Brony-Reunion-2018)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: North Brony Reunion 2018 - BlueShadow24Cz - 31.08.2018

Jinak hezky že se dělá sraz v Ústí nad Labem ale proč tam není napsaný čas. Kdy to bude nebo Kde se máme sejít?!  Rainbowhuh


RE: North Brony Reunion 2018 - Ruushii - 31.08.2018

@Elchar: Klidně poznamenávej. Rainbowlaugh Ale srazy v Ústí se konají už několik let - nejsou sice "velké", ale většinou tu kolem těch deseti lidí máme a je to dost příjemný počet. Dojíždí dokonce i lidi z Prahy nebo okolí Brna, takže Chomutov je dá se říct za humny a mohl ses klidně kdykoliv stavit už dávno. Rainbowwild

@Jensy007: Tvou registraci beru na vědomí a omlouvám se za komplikace. Vznikl nám menší komunikační šum v organizaci.  Twilightblush Registrace se znovu nahodí a poprosím tě pak, aby ses tam dodatečně zapsal.

@Melgarh: Yep, tato varianta by asi nějaké další místo uvolnila. Dodám info o AirBnB do možností ubytování.

@BlueShadow: Časy jsou tak hrozně fajn věc, až jsem na ně úplně zapomněla, abych se přiznala. xD Sraz je samozřejmě na místě konání. Ještě promyslím variantu, kdy ty méně odvážné shromáždíme na nádraží a na místo dorazíme společně. Budu o tom průběžně informovat. Co se týče časů, začátek se předpokládá v pátečních večerních hodinách, ukončení v nedělních dopoledních hodinách. Vše bude časem upřesněno v úvodním příspěvku.

Ale vážně tu vyvstala zajímavá otázka:
Měl by někdo zájem o společných přesun z hl. nádraží na místo konání, protože nevěří svým orientačním schopnostem?


RE: North Brony Reunion 2018 - Jamis - 31.08.2018

(31.08.2018, 07:34)Ruushii Napsal(a): @Melgarh: Yep, tato varianta by asi nějaké další místo uvolnila. Dodám info o AirBnB do možností ubytování.

Tak pokud je limitujícím faktorem místo k přespání, tak nás, kteří jsme zaškrtli jen sobotu bez ubytování z toho limitu můžeš vynechat (buď se vracíme ten samý den do našich domovů, nebo máme jiné ubytování) - tuhle informaci se hodí mít, protože pak má smysl shánět se po ubytování jinde a srazu se normálně účastnit.

Citace:Ale vážně tu vyvstala zajímavá otázka:
Měl by někdo zájem o společných přesun z hl. nádraží na místo konání, protože nevěří svým orientačním schopnostem?

Nabitý mobil, mobilní data a lehká příprava to jistí Pinkiesmile


RE: North Brony Reunion 2018 - Ruushii - 31.08.2018

Víme, jak možnost "sobota bez noclehu" funguje. Proto jsme ji tam dali. Přesto ale, že na místě někteří z vás nenocují, nemůžeme vás z limitu vynechat. Přespání není jediný ani hlavní limitující faktor.


RE: North Brony Reunion 2018 - TechnikTomCZ - 31.08.2018

A oficiálně můžu říct, že registrace opět fungují.


North Brony Reunion 2018 - jensy007 - 31.08.2018

Okey, jsem zaregistrován, tak snad aspoň ta sobota klapne. Twilightsmile

Odesláno z mého Pony Xperia pomocí Twilight's magic


RE: North Brony Reunion 2018 - ithil - 01.09.2018

U mně je pravděpodobný, že nakonec přespávat v budově nebudu a rozpustím se na airbnb. takže za mě kapacita pro někoho jinýho na přespání volná


RE: North Brony Reunion 2018 - Frolda - 01.09.2018

Citace:Ale vážně tu vyvstala zajímavá otázka:
Měl by někdo zájem o společných přesun z hl. nádraží na místo konání, protože nevěří svým orientačním schopnostem?

Nabitý mobil, mobilní data a lehká příprava to jistí Pinkiesmile
[/quote]

Nebo přítel (přítelkyně? Pinkiehappy ) na telefonu


RE: North Brony Reunion 2018 - TechnikTomCZ - 01.09.2018

(01.09.2018, 09:47)ithil Napsal(a): U mně je pravděpodobný, že nakonec přespávat v budově nebudu a rozpustím se na airbnb. takže za mě kapacita pro někoho jinýho na přespání volná
Dík za info.

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk


RE: North Brony Reunion 2018 - Melgarh - 01.09.2018

Ja tam budu jen sobota-nedele a taky AirBNB at je vice mista pro dalsi