Bronies.cz
Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? (/Vlakno-Fleur-Dis-Lee-ako-Alicorn)



Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Raeleg - 12.08.2018

Ahojte chcel by som som sa spytat na Vas nazor ohladom jednej hracky co som si objednal

Zadal som objednavku na Fleur Dis Lee ala nafukovacieho ponyho , dal som pouzit rovnaky vektor ako ma Luna len s upravami.
Bohuzial nie vsetko pochopili a spravili mi z nej Alicorna

Tie kridla tam nemaju byt (nemaju ani pierka nakreslene) a mam moznost ich aj odstranit ale ja ju tako mam tak nejak radsej , viac sa mi lubi.
Dostal som sa s tym do ostreho sporu s Neko.Cross ze je to neskutocne nicenie charakteru a ''zverstvo'' atd

Takze sa aj Vas chcem opytat , co je lepsie nechat ju ako je  takto by som ju mal este viac rad aj ked to je uz znicenie charakteru Fleur Dis Lee ,
alebo jej nechat odstranit tie kridla a jej fanusikovia budu stastny a bude viac ''realna''

A chcem sa tu verejne este aj Neko.Cross ospravedlnit prehnal som to na facebooku a riadne , ale tiez nepoznas celu historiu toho pribehu s Lunou a na jej konci je navzdy zmareny ludsky zivot , preto som prosil nech do toho nerypes.


[Obrázek: fleur4_by_arniemkii-dcjynu3.jpg]

[Obrázek: fleur3_by_arniemkii-dcjynud.jpg]


RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Inlustris - 13.08.2018

Ja osobne jsem toho nazoru ze pokud se ti to libi tak si ji nech
To by musel byt zverstvo kazdy obrazek co ma jiny art styl nez show... kazda fanfikce kde se postava jinak chova... kazda animace ktera je originalni a vubec


RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Melgarh - 13.08.2018

Docela skoda ze nafukovaci spunty nedelaji v bile barve, takhle jsou do oci bijici.


RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Jamis - 13.08.2018

(13.08.2018, 00:27)Inlustris Napsal(a): Ja osobne jsem toho nazoru ze pokud se ti to libi tak si ji nech
To by musel byt zverstvo kazdy obrazek co ma jiny art styl nez show... kazda fanfikce kde se postava jinak chova... kazda animace ktera je originalni a vubec

Souhlas - objednáváš si ji ty, takže by měla být taková, jakou ty ji chceš mít. Nemyslím si, že bude mít někdo výraznější problém jen proto, že nějaká z postav někde existuje v alicorn verzi (ostatně takových je mnoho).


RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Wrench - 13.08.2018

Nech ji jak se líbí tobě, je to přece jen tvůj předmět


RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Jita32 - 13.08.2018

Čistě teoreticky, Fleur jako alicorn není zase tak ne-canon - v té hře od Gameloftu byla chyba kdy z ní omylem udělali alicorna a docela hezky to při "opravě" vysvětlili  Twilightsmile

[Obrázek: latest?cb=20160123081301]
[Obrázek: full.jpeg]

Takže nakonec nemáš doma supermodelku ale přestrojeného changelinga  Pinkiecrazy



RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Inlustris - 13.08.2018

a navíc nikdo přece neprotestuje proti Princess Derpy :-D


RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Raeleg - 14.08.2018

Tak dakujem vsetkym za odpovede , hodne mi pohli byt sam sebou , a teda zajtra uz bude Fleur aj s kridlami odoslana z Ciny

Po dlhej dobe produkt co sa im naozaj ze vydaril a velmi sa nu tesim ,  i ked na prvy pohlad moze vyzerat ze je to len prefarbena Luna tak pri blizsom pohlade vsetko ma zmenene Twilightsmile , mala ukazka

[Obrázek: fleur5_vs_luna_by_arniemkii-dck2ckw.jpg]

@Melgarh : tie spunty v ciernej farbe rovnako aj ich umiestnenie na zadku patria uz tak nejak k tradicii vyrobcu , daju sa lahko prekryt vinylom ktory je prilozeny , ked povyrezavam koliecka z neho ale potom hlavne na tom zadku by to vyzeralo ze daco ine skryvam Twilightsmile , ale pri pohlade z predu alebo z boku tie ventilky nie su vobec rusive

@Jita32 : diky za varovanie ohladom changelinga ale tak nejak sa nebojim , verim tomu ze by si ho vzali potom do parady Daybreaker a Nightmare Moon ktore mam v tej izbe tiez Rainbowlaugh


RE: Fleur Dis Lee ako Alicorn ? - Raeleg - 19.08.2018

Tak Fleur je uz doma a je to skutocny aniel , jeden s najdokonalejsich nafukovacich ponikov po boku Luny ake sa daju zohnat.
Som neskutocne pysny ze sa im ju podarilo takto vymodelovat  , posielam preto aj par zaberov spolu aj s Lunkou

Prve zvitanie sa s Lunou
[Obrázek: fleur_say_hello_to_luna_by_arniemkii-dckdyuo.jpg]

Spolocna fotka do albumu
[Obrázek: princes_luna_and_fleur_dis_lee_like_a_be...ckl1bf.jpg]

V plnej krase si mozte porovnat Fleur a Lunu
[Obrázek: fleur_vs_luna___direct_compare_for_detai...ckl1by.jpg]

Pozovanie
[Obrázek: mine_inflatable_little_angel_by_arniemkii-dckl1ci.jpg]

Nezaprie ze je to rodena supermodelka , vyzaruje z nej prirodzena krasa
[Obrázek: fleur_dis_lee_pose_on_camera_by_arniemkii-dckl1ap.jpg]