Bronies.cz
Czequestria 2019: Ancient World - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz)
+--- Téma: Czequestria 2019: Ancient World (/Vlakno-Czequestria-2019-Ancient-World)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Inlustris - 19.06.2019

Ahoj,

Hele já jsem se asi ukliknul

chtěl jsem "Patrician" ticket a omylem jsem kliknul na Citizen

je možné to nějak přehodit? - respektive mám koupit dražší a je možnost vrátit ten levnější?

díky za info


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Fang - 19.06.2019

Myslím že nic neskazíš když napíšeš email o změnu na info@czskbronies.cz.


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Jamis - 19.06.2019

@Inlustris: přesně jak píše Fang - dej vědět na uvedený e-mail a vyřešíme to.

EDIT: Příspěvek číslo 3500 Flutterryay


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Inlustris - 19.06.2019

Díky za info, mail jsem poslal


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Inlustris - 19.06.2019

Díky za urychlené vrácení peněz. Už jsem objednal správnou vstupenku


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Jamis - 25.06.2019


Cosplay je zábava – přidejte se!


Cosplay (v češtině trochu krkolomně “kostýmová hra”) je tradiční součástí všech fanouškovských conů, Czequestrii nevyjímaje. Pokud uvažujete o tom, že byste si vytvořili kostým své oblíbené postavy, neváhejte, i když jste cosplay nikdy předtím nezkoušeli –   je to skvělá zábava, Pinkie promise  Pinkiesmile

Podporujeme kostýmy i jen pro zábavu, takže se nikdo nemusí obávat ukázat se společně se zkušenými cosplayery – každý nějak začínal a Czequestria je skvělá příležitost, takže pokud vás cosplay byť jen trochu láká, přihlaste se do cosplay přehlídky a užijte si zábavu na plné obrátky Twilightsmile

Podrobné informace na webu https://www.czequestria.cz/cosplay-prehlidka/


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Fang - 08.07.2019


ILLUMNATION – hudba, jež mění temnotu na světlo
[Obrázek: ILLUMNATION_Czequestria2019_bg-768x540.png]



Fanouškovská hudba je nedílnou součástí brony fandomu. Ať už jde o originální písně či remixy všeho druhu, hudebníci všech žánrů tvoří texty a melodie, které publikum žíznící po písních s nadšením přijímá. Je nám proto ctí oznámit, že na Czequestrii 2019 dorazí další hudebníci!

ILLUMNATION je dark-folková kapela založená koncem roku 2015. Zpočátku sólový projekt Velvet R. Wings (zpěv, harfa, flétna, skladatelka a vedení) se rychle stal duem, když se přidal Andy Feelin (basová kytara), a od té doby společně vystoupili na mnoha koncertech u příležitosti brony srazů, conů a dalších festivalů.

Tentokrát se k nim na Czequestrii připojí Soul Strings (akustická kytara) a společně vystoupí na koncertě v sobotu večer. Jejich hudba se vám může zdát jako světlo zářící v temnotě, vzbuzující skryté emoce, jež k vám doletí na křídlech stínů.

Vřele je přivítejte a užijte si jejich hudbu!


Grafiku vytvořila Light, korekci stínů provedla Cwossie a do digitální podoby převedl WanderFox.


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Mácaman - 08.07.2019

sounds good uz mam hype moooc Pinkiecrazy


RE: Czequestria 2019: Ancient World - Fang - 10.07.2019


Staffování otevřeno pro všechny
[Obrázek: Libuse_info_2019.png]



Chcete se připojit k týmu pomocníků na letošní Czequestrii a přispět ke společnému úsilí, které učiní celý con jedinečným zážitkem pro všechny zúčastněné?

Nezáleží na tom, zda je to poprvé, co se chcete k týmu přidat, nebo jste již zkušení pomocníci – jsme rádi, že máte zájem a těšíme se, až vás přivítáme v našich řadách!

Jako člen týmu pomocníků (označovaným také anglicismem “tým staffáků”) máte zdarma Citizen vstup na celou akci (včetně LARPu), unikátní Czequestria tričko a náš nehynoucí vděk za pomoc s uskutečněním další Czequestrie!







RE: Czequestria 2019: Ancient World - Jamis - 15.07.2019


Ubytování - sólo i společně a pár tipů


Přidali jsme na web pár tipů na cenově dostupné ubytování nedaleko místa conání.

A protože ve více lidech vychází ubytování obvykle levněji než sólo, přidali jsme i nový kanál, kde se můžete podívat po spolubydlících - samozřejmě můžete psát i sem, pro některé okruhy návštěvníků je to ale dost nepraktické.

Takže... ke kontaktu s ostatními návštěvníky Czequestrie je nyní k dispozici Discord server, kde se můžete pooohledénout nejen po společném ubytování, dopravě, ale třeba zkouknout, kde se koná jaká pre- či afterparty, či se pochlubit záběry z Czequestrie samotné.