Bronies.cz
Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+--- Téma: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? (/Vlakno-Co-by-jste-radi-videli-v-dalsich-dilech)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - ROBOJESTER_CZ - 19.08.2012

Spike by moh zas hledat svý kořeny
(sice o tom už byl díl ale mohl by třeba najit někoho kdo mu je hodně blízko příbuznej např. táta ,máma ,brácha ,ségra nebo tak něco)


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - DrakeDamage - 19.08.2012

(19.08.2012, 16:02)HellShock Napsal(a): Hm lidi vypsali sjte vše co bych chtěl vidět tedy až na Discorda.

Pochybuju, že Discord by znovu unikl.
(Ale je zvláštní, že má takovou moc, ale není schopný se dostal z toho kamen.)


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Johnn195 - 19.08.2012

Tak když na něj použily elementy, a jako kámen už asi moc moci nemá


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - DrakeDamage - 19.08.2012

Je to pán Chaosu, takže nevim jestli by ho zastavil kámen, ale to je jedno, spíš mě tak napadá, co dělala Celestie a Luna, když Discord řádil?


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Johnn195 - 19.08.2012

Přesně to jsem si taky říkal Rainbowlaugh Na začátku akorát Celestie zavolala mane6 a pak akorát poslala ty dopisy. No a Luna asi přes den spí Rainbowlaugh


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Máro - 19.08.2012

Ale aj tak asi nič moc proti Discordovi robiť nemohli, keď naňho platia elementy harmónie, nie?


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Johnn195 - 19.08.2012

tak sice elementy neměly, ale i tak disponují podle mě docela silnou mocí, kterou by mohli Discordovi zatopit, aspoň teda Celestie mohla udělat víc než jen poslat dopisy


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - DrakeDamage - 19.08.2012

No, Chrysalis ji porazila. Takže, co by zmohla proti Discordovi.


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Ondrahub - 20.08.2012

No jo, ale Chrysalis byla posílená láskou Shining Armora ke Cadance a Discord se z toho šutru prostě nedostane, protože to není šutr, je to vězení, které navenek akorát jako šutr vypadá. Dostane se z toho jedině, pokud se elementy rozhodnou mít jiné představitele než mane 6, což taky v prvé řadě byl důvod proč se z něho dostal na začátku série (Celestie a Luna už nebyly nositelky elementů). Akorát to evidentně chvilku trvá než se schránka dostatečně oslabí a nejspíš je k tomu vyžadován i nějakej chaos poblíž.


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Blue Storm - 20.08.2012

Věřím,že se ve třetí sérii objeví stejně tak dobří né-li lepší protivníci,co budou chtít ovládnout či škodit Equestrii. Bez nich by to prostě nebylo ono a pokud tito jsou už jaksi ze hry,určitě se dostaví nějaký zloun,co našim hrdinkám přichystá nejedno nemilé překvapení.Pinkiesmile
PS:Opravdu bych rád viděl více používat magii Celestie a Luny.Jak jsem mohl pozorovat reakce bronies ve světě,tak byly absolutně hotoví (včetně mě),když se Celestia bojovně postavila proti Chrysalis a po vznesení na ni udeřila svojí silou v rohu.Měl jsem normálně husí kůžiTwilightsmile.
Doufám,že takových momentů bude víc.