Bronies.cz
Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+--- Téma: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? (/Vlakno-Co-by-jste-radi-videli-v-dalsich-dilech)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - DrakeDamage - 11.09.2012

(11.09.2012, 22:48)WolfiJakub Napsal(a): ja chci vic charismatickejch zaporaku jako Discord Twilightsmile

Oh Yeah Rainbowdetermined2


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - HellShock - 12.09.2012

Jo ještě bychs e rád setkal znovu s touhle Pinkie http://www.postavy.cz/pinkie-pie/obrazek-111229.jpg/


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Usama - 20.09.2012

Hodně jsem tady viděl návrhy na Trixie a Discorda a musím se přiznat, že tihle dva mi teda bytostně vadili. Někdo i navrhnul, že by se Trixie vrátila pokorná a poučená, ale podle mě by to dělalo těžkou neplechu, protože by si neustále konkurovala s Twilight a nakonec... Poslušná Trixie? To by bylo hodně divné Fluttershyouch

Já osobně ale souhlasím s větším množstvím Luny v seriálu i s nápadem na muzikál, nebo i dílem řešeným jako opera - všechno by se zpívalo, já totiž miluju opery..! Twilightsmile
A buď nedávám pozor a nebo opravdu v posledních dílech výrazně ubylo Rarity, takže i tu by tam zase mohli na chvilku šoupnout Raritywink


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - DrakeDamage - 20.09.2012

(20.09.2012, 18:51)Usama Napsal(a): Já osobně ale souhlasím s větším množstvím Luny v seriálu i s nápadem na muzikál, nebo i dílem řešeným jako opera - všechno by se zpívalo, já totiž miluju opery..! Twilightsmile

Muzikál ne, nic by se nemělo přehánět.Raritywink


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Temperature - 20.09.2012

Já bych chtěla aby byly prozkoumány další časti equestrie, jako třeba ten manehattan. Na konci bych taky uvítala nejaky epilog nebo tak Pinkiesmile. A rozhodne by mě zajímali rodiče princezen. A taky více z jejich soukromého zivota, třeba cela jedna epizoda jen o nich. Pak bych taky chtěla aby se všem z mane 6 vyplnily jejich sny Pinkiesmile a kdyžtak přišla další generace, jako jejich děti. Taky bych chtěla vědet více o minulosti všech zlosynů, jako odkud přišla queen chrysalis, a discord. A taky bych nakonec ráda viděla dospělého spika Pinkiesmile


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - DrakeDamage - 20.09.2012

(20.09.2012, 21:04)Temperature Napsal(a): Já bych chtěla aby byly prozkoumány další časti equestrie, jako třeba ten manehattan. Na konci bych taky uvítala nejaky epilog nebo tak Pinkiesmile. A rozhodne by mě zajímali rodiče princezen. A taky více z jejich soukromého zivota, třeba cela jedna epizoda jen o nich. Pak bych taky chtěla aby se všem z mane 6 vyplnily jejich sny Pinkiesmile a kdyžtak přišla další generace, jako jejich děti. Taky bych chtěla vědet více o minulosti všech zlosynů, jako odkud přišla queen chrysalis, a discord. A taky bych nakonec ráda viděla dospělého spika Pinkiesmile

Takže ještě tak 10 sezón Rainbowlaugh


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Ferraripony - 20.09.2012

tak dospělej spike už byl. sice na chvíli ale byl


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Usama - 21.09.2012

(20.09.2012, 20:52)DrakeDamage Napsal(a):
(20.09.2012, 18:51)Usama Napsal(a): Já osobně ale souhlasím s větším množstvím Luny v seriálu i s nápadem na muzikál, nebo i dílem řešeným jako opera - všechno by se zpívalo, já totiž miluju opery..! Twilightsmile

Muzikál ne, nic by se nemělo přehánět.Raritywink

Já myslím, že to až tak přehnané není Pinkiesmile Koneckonců, písničky z MLP jsou skvělé a South Park natočil taky muzikál (Bigger, longer and uncut, v češtině jako Peklo na zemi) a ten měl veliký úspěch Twilightsmile Sice pravda, že 20min je na muzikál poměrně málo, ale tak nebylo by ani trošku na škodu protáhnout některý díl na trojnásobek... Pinkiehappy


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Temperature - 21.09.2012

(20.09.2012, 21:07)DrakeDamage Napsal(a):
(20.09.2012, 21:04)Temperature Napsal(a): Já bych chtěla aby byly prozkoumány další časti equestrie, jako třeba ten manehattan. Na konci bych taky uvítala nejaky epilog nebo tak Pinkiesmile. A rozhodne by mě zajímali rodiče princezen. A taky více z jejich soukromého zivota, třeba cela jedna epizoda jen o nich. Pak bych taky chtěla aby se všem z mane 6 vyplnily jejich sny Pinkiesmile a kdyžtak přišla další generace, jako jejich děti. Taky bych chtěla vědet více o minulosti všech zlosynů, jako odkud přišla queen chrysalis, a discord. A taky bych nakonec ráda viděla dospělého spika Pinkiesmile

Takže ještě tak 10 sezón Rainbowlaugh

Mě by se 10 dalsich sezon náhodou líbilo Rainbowlaugh


RE: Co by jste rádi viděli v dalších dílech? - Blue Storm - 21.09.2012

Je prostě vidět,že je tu nepřeberné množství věcí,které bychom rádi zkoukli v dalších dílech..Snad tvůrci budou nám těm starším naslouchat a něco z těch zde uvedených věcí uvidíme.Pinkiesmile