Bronies.cz
Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! (/Vlakno-Festival-fantazie-2019-%E2%80%93-nic-nas-nezastavi)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Tom0147 - 04.04.2019

To je otázka primárně na účastníky. Takováhle "totálně mimo" přednáška je za mě ok, ale jen jedna za celý PoníCon.


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Tom0147 - 05.04.2019

(04.04.2019, 14:28)Light Bulb Napsal(a): Také jsem poslal přihlášku přednášky, ale nikde ji nevidím.

EDIT: Zřejmě nějaká chyba v systému, nějak se mi podařilo přihlásit přednášku do již konaného PragoFFestu 2019.  Rainbowlaugh

Už ji máš schválenou. Twilightsmile

V tuhle chvíli není vidět jen jedna, která ještě nemá jistou délku (SFM).


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Birdybird - 05.04.2019

(04.04.2019, 15:31)Fang Napsal(a): Byl by zájem o přednášku základech nastavení RouterOS v domácnosti jako brána do internetu? Tzn. první spuštění nastavení firewallu nějaký jednoduchý omezování rychlostí podle typu služeb, zabezpečení přístupu k administraci atd...
Zájem by byl, ale necheš to dát třeba spíš na Gameline nebo X Když nevite, kam přihlásit...


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Starfooty - 08.04.2019

Zaplaceno, nasypány přednášky. Tome, tys na PGF požadoval od každého, co se přihlásil, 4. Proto jsem připravoval. Ještě dávám 2 mimo pony - ty jsou fakt vůči linii OT.


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Jamis - 09.04.2019

Tom někdy požadoval od každého, kdo se přihlásil 4 přednášky? Na tuhle informaci si nějak nevzpomínám. Kdes to slyšel/viděl?


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Starfooty - 09.04.2019

Nevim, jak moc to bylo nadsazené na "O Poníconu po Poníconu" na letošním PGF. Ten amount fakt stál za uložení.

Kód:
Tom: Tak jo. Kdo chcete přednášet na FFku, přihlašte se.
> Zvedne se nějaké množství rukou.
Tom: OK, fajn. Takže si každý prosím připravte aspoň 4 přednášky.



RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Tom0147 - 09.04.2019

(09.04.2019, 23:12)Starfooty Napsal(a): Nevim, jak moc to bylo nadsazené (...)

Byla to jen a pouze nadsázka. Kde se vzala? Plyne z jednoduché rovnice

[Obrázek: gif.latex?pocetSlotu&space;=&space;\sum_...oPrednasek]

(Aneb tohle opravdu nebyl nestranný odhad.)


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Jamis - 10.04.2019

Problém hádám bude v tom, že jde o funkci proměnné "počet přednášejících", kterážto byla zadána implicitně Rainbowlaugh

... a teď vážně: je jasné, proč to bylo řečeno a že šlo o nadsázku, reagující na počet přihlášených v té chvíli, že? Twilightsmile


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Tom0147 - 22.04.2019

STATUS UPDATE

Z organizačních důvodů mimo mou kontrolu bohužel došlo ke zkrácení pondělního programu. Ale nebojte, jsou to jen tři hodiny (budeme končit v šest místo v devět), přičemž hodinu obětujeme ze závěrečného úklidu. Z toho plyne, že pricházíme o dvě hodiny pořadů, což není nijak hrozný, ne?

Zároveň jsme na cca 95 % kapacity co se pořadů týče. V tuhle chvíli máme místo na jeden, pak už bychom nafukovali. Ale ani nafukování není na škodu! 110 % je pořád dobrý. Twilightsmile Takže pokud někdo do teď piplal anotaci, nenechte se odradit. Jen už asi nemá cenu výmýšlet něco dalšího.

Dík všem, kteří přihlásili Fakt! Takhle rychle jsme plno měli... no, už to bude pár let. Rainbowlaugh


RE: Festival fantazie 2019 – nic nás nezastaví! - Tom0147 - 06.05.2019

V sobotu mi čtyři lidi nezávisle na sobě říkali, že chtějí připravit nějaký pořad, ale ještě ho nepřihlásili. Kdo ten zájem má, ať mi do středečních osmi hodin ráno pošle PM zde, nebo zprávu na Telegramu. Zkusíme to nějak dát dohromady.