Bronies.cz
Nejoblíbenější Poník? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Nejoblíbenější Poník? (/Vlakno-Nejoblibenejsi-Ponik)



RE: Nejoblíbenější Poník? - Xeelee - 28.12.2012

Antarius: To tvoje spamování s AJ už je poněkud otravný. Opravdu s tím chceš otravovat u všech, kdo nemaj AJ na prvním místě nebo ji nedej bože nemaj nikde? Nepůsobíš na mě jako někdo, komu už bylo 17 let.


RE: Nejoblíbenější Poník? - Antarius - 28.12.2012

Xeelee, copak omílání jednoho poníka dokola a dokola a dokola a dokola až do oblbnutí je spam? Pinkiegasp Jsem rád, že neogruju Ajsmug Ale jak chceš, budu ji střídat s ostatními Rainbowlaugh

Jinak, děkuji za kompliment Rainbowlaugh Konečně někdo, kdo dokáže ocenit kouzlo dětství (17 mi fakt bylo, ale musím se podle toho chovat? Nechci, díky)

Tak jo Quine_Storm A Pinkie je kolikátá? Raritydespair


RE: Nejoblíbenější Poník? - Xeelee - 28.12.2012

(28.12.2012, 13:00)Antarius Napsal(a): Xeelee, copak omílání jednoho poníka dokola a dokola a dokola a dokola až do oblbnutí je spam? Pinkiegasp Jsem rád, že neogruju Ajsmug Ale jak chceš, budu ji střídat s ostatními Rainbowlaugh

Jinak, děkuji za kompliment Rainbowlaugh Konečně někdo, kdo dokáže ocenit kouzlo dětství (17 mi fakt bylo, ale musím se podle toho chovat? Nechci, díky)

Prostě to je po sto dvacátý otravný. Všichni víme, že máš rád AJ. Nemusíš nám to opakovat až do zblbnutí. Nemusíš reagovat na každýho, kdo nesdílí tvůj názor. Asi to není spam, ale zasírání diskuze balastem bez jakýkoliv informační hodnoty určitě. Jen se podívej, kolik tu máš příspěvků v tomhle duchu, kolik lidí na to reagovalo a jak velká část ze všech příspěvků ve vláknu to je. BTW proč bys měl začít AJ střídat s ostatními? To jako začneš psát, proč nemaj v oblíbenejch třeba Pinkie Pie nebo Rarity? To má bejt pokus o trolling či co? Nebo se v tobě něco zlomilo a Pinkie je teď tvůj oblíbenej poník?

S tím věkem sem to myslel tak, že se prostě chováš hloupě a dětinsky. Navíc sou tvý neustálý dotazy na AJ poněkud mimo téma tohodle vlákna. Asi každej se někdy dopustil nějakýho off topicu, ale nikdo ho nezačínal znovu a znovu tak vytrvale jako ty.


RE: Nejoblíbenější Poník? - DarkBoy - 30.12.2012

Rozhodně RaibowDash !!! Rainbowlaugh


RE: Nejoblíbenější Poník? - Antarius - 30.12.2012

Jo, mám výdrž. Rainbowlaugh svýho oblíbenýho poníka jsem uved, nezbývá mi než tu blbnout, neb toto téma opouštět nechci...

Ale nebudu tě prudit, tvý oranžový jméno vypadá nebezpečně...


Dark boy, a copak na Rainbow vidíš? Počkej, najdu ty její "hrdinské fotky" jo? Rainbowlaugh


RE: Nejoblíbenější Poník? - Kanit - 31.12.2012

Já mám rád všechny, ale asi nejvíce Twilight a Apple Jack a Rainbou Dash.
Ale stejně si nejsem jistý, protože je mám rád spíš jako celek.PinkiesmileTwilightsmile


RE: Nejoblíbenější Poník? - DrakeDamage - 31.12.2012

(31.12.2012, 16:54)Kanit Napsal(a): Twilight a AppleJack a Rainbow Dash.

Takže máš rád mě Rainbowlaugh


RE: Nejoblíbenější Poník? - Kanit - 31.12.2012

(31.12.2012, 17:35)DrakeDamage Napsal(a):
(31.12.2012, 16:54)Kanit Napsal(a): Twilight a AppleJack a Rainbow Dash.

Takže máš rád mě Rainbowlaugh

Moc se předvádíšRainbowlaugh


RE: Nejoblíbenější Poník? - Antarius - 31.12.2012

AJ a RD? No, další milovník Ashleigh Ball Twilightsmile

Tak už sme dva Flutterryay


RE: Nejoblíbenější Poník? - Mr.LaLike - 31.12.2012

Můj nejoblíbenější je Luna Ajsmug