Bronies.cz
Nejoblíbenější Poník? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Nejoblíbenější Poník? (/Vlakno-Nejoblibenejsi-Ponik)



RE: Nejoblíbenější Poník? - WerrAnastaziya - 04.10.2014

~Nah.
Derpy a Big mac^^


RE: Nejoblíbenější Poník? - Aurora Porpra - 04.10.2014

Poník? tak to nevím... Ale úplně nejradši mám z MLP FiM asi Discorda. S tím je největší zábava! Možná naší drahou Chryssie, jen tak někdo neumí vypadat jako vy!


RE: Nejoblíbenější Poník? - Milda - 04.10.2014

Fluttershy :3


RE: Nejoblíbenější Poník? - jirka brony - 09.10.2014

To nikdo nema na 1. miste Pinkamenu nebo se mi to jen zdá? Twilightoops
U me je teda nej. I kdyz to můj avatar nedokazuje Pinkiesmile


RE: Nejoblíbenější Poník? - Dawnflash - 09.10.2014

(03.10.2014, 23:42)LEGION-1 Napsal(a): Eeyup, aj ja som rád, že nás berieš za spojencov. Ale však za čo iné by si nás mal aj brať, nie? Twilightblush Celestia uchovaj, aby sme sa o ňu začali biť Rainbowlaugh

Celestia uchovaj, pekne povedané Pinkiesmile To by sme sa museli biť tak s miliónom bronies po celom svete Rainbowlaugh
(My Twily, no she's mine, NOT MINE!!) To je tá nevýhoda, tak rád by som Twily jednoducho objal a tak, ale ak to urobím, ostatní poníci budú smutní, a navyše by som nebral do úvahy jej vlastný postoj. Takže to treba brať len platonicky Twilightsmile


RE: Nejoblíbenější Poník? - blesk1j_CZ - 27.10.2014

aby jsme se nepoprali o twilight tak se mohlo vytvořit takzvany ,,white list world dimenze 1, 2, 3, .... ,,
mohlo by to fungovat takhle:
každá dymenze má svuj white list kde bude nastaveni že se tam spawnete a obeví se takovy holograficky obraz ve kteren si vytvořite charakter a to do detajlu Twilightblush taky by mohla bejt i možnost si zvolit život nějakyho ponika.ktery neni zabrany. kdyz si vytvořite charakter at už zemni, pegas, jednorožec nebo arikorn (jestli to je spravne) a potom si zvolite komu tam jste. a dalši duležita vec je že když ja si zvolim že tu jsem k vuli twilight tak mužu si nastavit že do její postavi se nebude moc vžit.
až za se někdo přijde kvuli twily tak se mu zobrazi že je zabrana i jeji charakter tak se mu tam objevi jestli tam bude kvuli někoho jineho a je volny tak si to muže zvolit třeba raenbow, pinki, applejack, atd.
dalši možnost je že si vybere jinou volnou dimenzi.

ano taky bude možnost se spawnout ne jen za ponika ale i ostatni druhy i zaporaky jestli chcete ale varuju vás, snad vite jak dopadnul každy zaporak Twilightblush
potom bude existovat jeden svět (jmeno je jasny) bude se jmenovat bronies jak jinak svet bude vypadat uplně jinak, podstate creativ, tam budeme se s scházet. brana do tadytoho světa bude na canterotu.
to zatim vše vic mě nenapadá


RE: Nejoblíbenější Poník? - LEGION_1 - 27.10.2014

OT
Hmm, zaujímavé, celkom obsiahle a zjavne aj premyslené Twilightblush Ale ja mám ešte iný nápad a už to tu isto niekto aj spomenul. Čo takto adoptovať jedného changelinga? A nech sa premení na Twilight alebo na koho chcete Rainbowlaugh Síce by to povahou bol niekto iný, ale veď čo by nám bránilo si ho prevychovať? Samozrejme nie zrovna, že ho budeme nútiť napríklad čítať knihy a pod., ale aspoň aby bol kamarát Pinkiesmile


RE: Nejoblíbenější Poník? - blesk1j_CZ - 27.10.2014

twilight s jiním vnitřnim charakterem by nebyla ona, to by byla skoda Twilightoops


RE: Nejoblíbenější Poník? - Ferraripony - 28.10.2014

no kdyby se trochu snažil tak by podle mne zvládl možná i ten charakter.


RE: Nejoblíbenější Poník? - Midnight Spark - 28.10.2014

Luna je Best !!! Je to Princezna Noc a já noc Miluju :3 Má užasnou barvu Heart a Všechno na ní já vidím dokonalé Heart :3 :*