Bronies.cz
seriály po konci MLP - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: seriály po konci MLP (/Vlakno-serialy-po-konci-MLP)

Stran: 1 2


seriály po konci MLP - Wrench - 21.10.2019

Napadlo mě jen udělat menší průzkum ze zvědavosti  Twilightblush


Jak je to vás co se seriálů týče teď po ukončení MLP? Koukali jste souběžně i na jiné seriály? plánujete se koukat na MLP znova, nebo jste se přesunuli úplně na jiný seriál?

...Já třeba jsem začal koukat více na South Park, ale rozhodně mám v plánu MLP projet znova od začátku.

   


RE: seriály po konci MLP - Fang - 21.10.2019

Samozřejmě během i mimo MLP G4 jsem sledoval nebo sleduju spoustu dalších zábavních seriálu (ne nutně animovaných) jako GoT, StarTrek, Chernobyl, Dan vs., Naruto/Boruto, TMNT 2003, Stargate ale třeba i různé dokumentární/maker jako Mythbusters, Sons of guns, American Guns, Future weapons, Destroyed in seconds etc... . Byť poslední dobou to bylo jen MLP a Boruto, tak spíše preferuju maker seriály (Discovery) než zábavní.


RE: seriály po konci MLP - Mácaman - 22.10.2019

animaky: Puss in boots, Disenchantment , Spyro


neanimaky: Watchmen, The Boys, The Spy


RE: seriály po konci MLP - Jamis - 22.10.2019

Kromě toho, že mi pořád ještě chybí dost věcí ke shlédnutí z MLP univerza (i když seriál mám dokoukaný), tak dokoukávám StarTrek, SG, něco ze SW, ale spíš než seriály mě zase táhnou knížky, takže teď čtu častěji.

Tedy... ne že by na to bylo nějak moc času, ale nějaký se čas od času najde.


RE: seriály po konci MLP - DanyB - 22.10.2019

Já jsem v průběhu MLP: FiM sledoval i jiné seriály. Jen tak z hlavy: GoT, One Punch Man, Attack on Titan, Dragons: Riders of Berk, Stranger Things...

Některé zde zmíněné seriály jsem přestal sledovat a zbytek chci zhlédnout celé. Jinak u MLP: FiM si občas pustím náhodnou epizodu.


RE: seriály po konci MLP - Ruushii - 22.10.2019

Ne, MLP opravdu nikdy nebyl jediný seriál, co bych sledovala, i když je asi jediný, který si u mě vysloužil takové množství pozornosti Rainbowlaugh

Koukám radši na věci, co mají episody tak kolem těch 20ti minut - tedy většinou animáky jako Steven Universe, Dreamworks Dragons, Avatar, Star vs., Dragon Prince atd... nebo něco vyloženě odpočinkového jako The Big Bang Theory, How I Met Your Mother atd atd... a většinou je sleduji opakovaně, takže věřím, MLP nebude vyjímkou. Pinkiehappy

A když je čas, zkouknu něco delšího jako GoT, The Good Doctor, 13 Reasons Why... a moji přátelé se starají o to, abych na svém "to watch" listě měla vždy dostatečně dlouhý zástup dalších návrhů... takže o seriály do konce všech časů rozhodně nebudu mít nouzi (zvláště proto, že ten čas zkrátka nemám xD)


RE: seriály po konci MLP - Rainboom - 23.10.2019

Hilda, Star vs. forces of evil, Amazing world of Gumball sú všetko super animáky a pozeral som ich súbežne
Potom z hraných seriálov to bolo Peaky Blinders, GoT, Breaking Bad a samozrejme najväčšia klasika, How I met your mother


RE: seriály po konci MLP - houpe - 24.10.2019

Těším se na novou řadu Ricka a Mortyho (takovej hnusnej kreslenej Doctor Who ale o monho zábavnější a inteligentnější)
Star Verzus Forces of Evil (moderní disneyovka)
Též jsem se opětovně začal koukat na klasiky jako Simpsni a South park a zjistil jsem že i ve vysokém věku je tam spousta narážek které bych si dříve neuvědomoval.


RE: seriály po konci MLP - Faiko - 24.10.2019

Ja v prubehu koukal na ruzna serialy ve stylu herniho RPG
(postava prenesena do ciziho sveta ale ma k dispozici menu jako ve hře...) např.

Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!
Sword Art Online: Alicization
DEATH MARCH KARA HAJIMARU ISEKAI KYOUSOUKYOKU
ISEKAI CHEAT MAGICIAN
TENSEI SHITARA SLIME DATTA KEN

jeste One Punch man ,Attack on Titan ,One Piece Fairy Tail

takove ty komixove jako Steven Universe a Star Verzus Forces of Evil

no a v posledni dobe
The Rising of the Shield Hero
a Dr.Stone
ovsem vsechno to byly jen vyplnovaky v cekani na dalsi dil MLP


RE: seriály po konci MLP - Electric Spark - 11.04.2020

Zrovna jsem začal sledovat celou 4 generaci znovu a na žádné jiné seriály se koukat neplánuju. djpon3