Bronies.cz
Časopis My Little Pony - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Časopis My Little Pony (/Vlakno-Casopis-My-Little-Pony)



RE: Časopis My Little Pony - paradisa - 15.08.2016

(12.08.2016, 00:32)eulalie Napsal(a):
(11.08.2016, 11:04)paradisa Napsal(a):
(10.08.2016, 21:31)Blue Storm Napsal(a): Ale koukal jsem, že nyní probíhá nějaká dárková akce a v srpnovém časáku jsou figurky z minulých čísel.  Už jsem viděl Rarity, Pinkie Pie a Applejack.   Měli to v Tescu, ale asi to budou mít i normálně v trafikách.  Tak pokud někdo shání poníky z minula, tak by mohl mít ještě možnost.

Ahoj prosim ta v akom meste si to videl? Ja strasne moc zhanam AJ a Pinkie, tie som nestihla a ani egmont uz neposiela. Toto by ma fakt potesiloa zrovna zajtra cestujem do Prahy Pinkiesmile

AJ som videla v Tescu na Zličíne Ajsmug ak si ešte v Prahe

ahoj vdaka moc za info, bola som pozriet, zial mali len Rainbow a Rarity a ja zrovna potrebujem AJ a Pinkie Pinkiesmile


RE: Časopis My Little Pony - EresielRanwa - 15.08.2016

Ajajáj! Už se mi o vidině získání prošvihnutých poníků z časáku i zdálo  Rainbowlaugh V sobotu jsme byli v Tescu ve Štětí a tam zatím mají stále jen předchozí číslo se Zecorou (na obalu, ne figurkou)  Applejackunsure Výhledově musíme přepadnout Tesco v Mělníku - tam to snad vyjde  Pinkiesad2


RE: Časopis My Little Pony - paradisa - 16.08.2016

(15.08.2016, 15:41)EresielRanwa Napsal(a): Ajajáj! Už se mi o vidině získání prošvihnutých poníků z časáku i zdálo  Rainbowlaugh V sobotu jsme byli v Tescu ve Štětí a tam zatím mají stále jen předchozí číslo se Zecorou (na obalu, ne figurkou)  Applejackunsure Výhledově musíme přepadnout Tesco v Mělníku - tam to snad vyjde  Pinkiesad2

praveze figurky su v tom cisle so Zecorou, takze oci otvorene Pinkiesmile Su tam aj figurky aj nefigurky, je to mix,podla toho na co natrafis Pinkiesmile


RE: Časopis My Little Pony - EresielRanwa - 16.08.2016

A kruciš  Twilightoops Díky za upozornění  Twilightsmile Ve Štětí nic každopádně nebylo, prolezli jsme všechny kusy, co tam měli  Applejackunsure


RE: Časopis My Little Pony - Jamis - 16.08.2016

Tak dají se koupit jinde... chodím kolem obchodu kde mají tři ve výloze.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk


RE: Časopis My Little Pony - EresielRanwa - 16.08.2016

To jo, ale to se jinam člověk musí dostat a s dítětem na krku, bez auta a s manželem 6 dní ze 7 v práci to jde s naším busovým spojením z naší ztracené dědiny žel blbě  Twilightoops Ale prubnu ještě ten Mělník  Twilightsmile


RE: Časopis My Little Pony - LEGION_1 - 16.08.2016

Takže po Starlight to bude veľmi zaujímavé (u nás to bude začiatkom októbra dostupné). Nielenže musím byť v strehu, ale ono to nie je len o Mane 6 figúrkach, ale môže tam byť aj nejaká volovina? Twilightoops To budem musieť pobehať celé mesto, ale všetky 3 zháňať nebudem. Akonáhle bude s Pinkie, Twi alebo AJ, tak beriem. Aspoň to nie je "blind bag" Rainbowlaugh


RE: Časopis My Little Pony - makill01 - 16.08.2016

Lišej se v něčem figurky z blindbagu od těch z časopisu? Co sem zatím viděl, jsou si dost podobný. Ikdyž ty z časáku vypadaj líp podle mě.
Je nějákej velkej rozdíl mezi nima?


RE: Časopis My Little Pony - EresielRanwa - 16.08.2016

Z mého pohledu jsou taky lepší - jsou větší a hlavně propracovanější  Ajsmug BB figurky jsou většina jak přes kopírák (až na speciální edice) a tak jsou ztvárněním mnohdy na hony vzdálené skutečným vzhledům postav ze seriálu  Applejackunsure


RE: Časopis My Little Pony - Blue Storm - 30.08.2016

Tramtarará  Pinkiehappy

Tesco už má Cadence. Shining se už mi s ní doma setkal. Twilightsmile
Dokonce i komix s Cadence je k přečtení. Pojednává totiž o tom, jak tráví čas, když je těhotná. Twilightblush
Akorát mě tam opět zazdili tím, že s DJ Pon3 udělali hřebce! Twilightoops