Bronies.cz
Časopis My Little Pony - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Časopis My Little Pony (/Vlakno-Casopis-My-Little-Pony)



RE: Časopis My Little Pony - Neko.Cross - 05.06.2020

Tu už mám z dřívějška, ale překvapilo mě, že se u nás vůbec objevila... Kdoví jak to bude s tou Celestii


RE: Časopis My Little Pony - LEGION_1 - 07.06.2020

Silver sa mi podarilo získať na CZQ, ale zdá sa, že tie figúrky výjdu aj tu, len v inom poradí asi. Mali by teda byť aj Wonderbolt Dash a 2. Celestia, ale mne chýba len tá Celestia. Ale čo je toto za divnú 3. sériu Mane 6 Rainbowhuh Tá Dash je krásna, ale táto Pinkie... No už v stánku sa mi nezdala, napokon to vynechám. Počkám si na Twilight, prípadne na ďalšie postavy. Už tak budem mať 4 Twilight Twilightblush Heart


RE: Časopis My Little Pony - Faiko - 03.08.2020

Na stancích čeká nový časopis
tentokráte s Pinkie Pie

[Obrázek: IMG-20200803-213422.jpg]

taky tam ke konci ve hrách a hádankách nazvali Changelingy - Falešníci což aspoň mě zní dooost divně ,znám označení Měňavci ,a aspoň já jim rád říkám Měníci ale falešníci jsem slyšel poprvé


RE: Časopis My Little Pony - LEGION_1 - 03.08.2020

No ja veru nie, lebo v CZ dabingu na konci 2. série nazvali Chrysalis "Falešnice" Rainbowlaugh A konečne pekná Pinkie, lebo tam v marci či kedy to neviem čo malo byť to čudo Rainbowlaugh


RE: Časopis My Little Pony - Neko.Cross - 04.08.2020

LEGION_1: Tak ta PP naposledy nebyl figurka, ale guma v jejím tvaru Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh Takže se nedivím, že vypadala tak divně Rainbowlaugh


RE: Časopis My Little Pony - Annabell - 10.08.2020

Počkať chvíľu.. ohľadom Silverstream.. Ona je na baterky? Ja ju mám a nevidím v nej totiž žiaden vstup na batériu. Rainbowderp Kde sa vkladá?
Bolo mi divné, že farby nemenila, keď som ju ponorila.


RE: Časopis My Little Pony - Faiko - 10.08.2020

Na baterie je pouze moje blbost(bohužel vždy plně nabité)... baterie na fotce slouží pouze na podepření ploutve aby se nevyvrátila, a barvy by mela měnit podle teploty vody


RE: Časopis My Little Pony - Jamis - 11.08.2020

Dalo by se říct, že někteří poníci jsou na baterky, ale to hádám nebude případ Silverstream Ajsmug

Jinak už je to druhá Silverstream z časopisu - ta první byla žlutá. S tou vodou to vyzkouším Twilightsmile mám i tu sadu mane6 z Rainbow Roadtrip, které by se měly zbarvit (jinak bílé) oháňky, když se ponoří do vody, ale ještě jsem to nezkoušel.


RE: Časopis My Little Pony - Neko.Cross - 11.08.2020

Jamis:
Silverstream byla v časopise pouze jedna... Žádná druhá není... Ta první byla "Princess Skystar"
Tenkrát jsem na ni dělala i video jak mění barvu ve vodě, ale video je trochu nic moc ^^"""
Musí se ponořit do studené vody Pinkiesmile Na normální teplotě pak zase změní barvu zpět Rainbowlaugh Ale počase takovéhle věci... Prostě cokoliv tuhle změnu/vlastnost ztrácí ^^"




RE: Časopis My Little Pony - Faiko - 11.08.2020

Jamisi... Ta žlutá je přeci princezna Skystar a ne Silverstream