Bronies.cz
My little pony v médiach. - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: My little pony v médiach. (/Vlakno-My-little-pony-v-mediach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: My little pony v médiach. - Mondrogar - 13.07.2012

Myslim ze na IRC se probiralo, jak by to dopadlo, kdyby se podobneho clanku ujal blesk ci reportaze TV nova. Rekl bych, ze bychom dopadli velice spatne. Na druhou stranu byla jedna slovenska reportaz o furries (kira ji muze postnout), ktera vypadala velice pekne a furries vykreslila v dobrem svetlem. Neco podobneho by se mi libilo Pinkiesmile


RE: My little pony v médiach. - Blue Storm - 13.07.2012

Možná by bylo potřeba se projevit v médiích v tom nejlepším světle dříve,než to někdo udělá za nás v tom nejhorším.



RE: My little pony v médiach. - Xeelee - 13.07.2012

Ideální by bylo, kdyby někdo měl kontakt na někoho v televizi/novinách a šel štěstíčku trošku naproti. Když někoho prostě napadne natočit reportáž/napsat článek a nic o tématu nebude vědět, tak to při úrovni český žurnalistiky nemůže dopadnout dobře Twilightsmile


RE: My little pony v médiach. - eseona - 13.07.2012

Jak vlastně dopadl ten článek v ChilliČili? Koukala jsem se na internetovou verzi a nějak jsem tam na něj nenarazila.


RE: My little pony v médiach. - CrystalShine - 13.07.2012

Asi nebyl vyhodnocen jako dostatečně zajímavej a skončil v šuplíku.


RE: My little pony v médiach. - Frolda - 13.07.2012

Můžeš to dát jako návrh blesku za deset tisíc a ty pak vložit do webu Rainbowlaugh.

Napadla mě jiná narážka a dost velké snížení hranice tenkého ledu. Tady na foru se objevilo pár zmínek o tom, že Darm a Zmok byli na protestu proti Acta a měli právě bilboardy s MLP. Toho se někdo chytit Rainbowlaugh Na druhou stranu opět se jedná o propagaci a špatná reklama je taky reklama. Dostalo to sem minimálně dva lidi, podle toho co jsem četl. Někdo by mohl udělat reportáž, že i bronies jsou proti ACTA Rainbowlaugh


RE: My little pony v médiach. - Zmok - 13.07.2012

No tak novináři bejvaj čato líný a když dostanou materiál, kterej má všechno, co se jim hodí do článku, tak ho jenom přežvejkaj a vytisknou a nic moc dalšího si nevymejšlej. Ale nemůže to bejt jen suchý konstatování, že existuje nějaká skupina lidí co kouká poníky. Aspoň na zajmavej titulek aby to vydalo.


RE: My little pony v médiach. - DaveL - 13.07.2012

(13.07.2012, 11:04)Darm Napsal(a): Asi nebyl vyhodnocen jako dostatečně zajímavej a skončil v šuplíku.

uvidíme v dalším čísle v srpnu.


RE: My little pony v médiach. - Xeelee - 13.07.2012

Mě to sem nedostalo. O poníky sem se začal zajímat pozdějc. Mám ale z demonstrace spoustu fotek. Mám se podívat, jestli je na nějaký kromě transparentů s poníky vidět i Darm se Zmokem?

MLP transparenty na demonstracích vůbec nejsou špatnej nápad Pinkiecrazy Budu si muset nějakej vyrobit, až zas bude proti čemu demonstrovat. Nebo ještě líp, můžem si udělat workshop, kde spácháme nějaký to zlo.


RE: My little pony v médiach. - Martin - 13.07.2012

V tomto případě můžete zkusit tzv. PR články.. plácnu třeba na Novinkách, atp. Rainbowlaugh Dělá se to běžně.. a "není" to tak drahé.. (no....)