Bronies.cz
My little pony v médiach. - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: My little pony v médiach. (/Vlakno-My-little-pony-v-mediach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: My little pony v médiach. - Iluzon - 01.04.2014

Já jsem nahrávat zkoušel jednou a nešlo to, takže si na zprovoznění vyhrazuji tak 2 hod Pinkiehappy


RE: My little pony v médiach. - Jamis - 01.04.2014

(01.04.2014, 06:49)Iluzon Napsal(a): Všichni se satelitem, nezapomeňte! Už dnes ve 22:00 můžete spatřit unikátní interview s naším bohem Jamisem před jeho ascendací! Zapněte so National Geographic a souzněte!

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter

Je sice apríl, ale podle posledních informací se tam ten rozhovor nakonec nedostal. No ale rád se podívám Pinkiesmile i když satelit nemám, tak potom ze záznamu.


RE: My little pony v médiach. - Melgarh - 01.04.2014

Holt uz nejsi takovy outsider kdyz jsi v kazdym mainstreamovym TV kanalu na planete Rainbowlaugh

Zacni premyslet o zalozeni vlastniho debatniho poradu ala Oprah Show Raritywink

Btw Iluzone - satelit nestaci - chce to taky jeste placene kanaly, na standardu NG nechytis.


RE: My little pony v médiach. - Iluzon - 01.04.2014

Jej, už jsem zkoušel a NGHD chytáme - sice jsme tak zjistili, že si doma nějakou chvíli platíme balíček, co nechceme, ale tak aspoň na něco to máme, že Pinkiehappy

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter


RE: My little pony v médiach. - Jakluk - 01.04.2014

POZOR - vysílání bude pouze na klasickém NatGeo, nikoliv na jeho HD verzi.

Já jsem připraven, snad se mi během premiéry a reprízy povede natočit CZ i EN verzi. Jako vždy si nechávám 5% neúspěchu z důvodu blbosti AJ lie


RE: My little pony v médiach. - Iluzon - 01.04.2014

Chjo, tak jsem zjistil, že chytáme jen HD verzi. Jakou má logiku, že na obou kanálech běží něco jiného, nepochopím Twilightoops Facehoof


RE: My little pony v médiach. - wolfrin - 01.04.2014

Bože, vypadáte s Melem dobře


RE: My little pony v médiach. - Aldar - 01.04.2014

No, tak dokoukáno, celkový pohled na bronies pozitivní a až na bratry Applejacka a Appleblooma i fakticky správně, když jeden nemá vysoké očekávání, tak potom nemůže být ani zklamaný Rainbowlaugh


RE: My little pony v médiach. - Jakluk - 01.04.2014

Rozhodně bych to zařadil do té lepší poloviny videí, které se naši komunitu snaží zdokumentovat. Bratři Applejack a Applebloom podle mě vznikly špatným překladem, to ale potvrdím až po shlédnutí originální verze. A škoda Jamise, já se těšil na jeho dabing Rainbowlaugh

[Obrázek: tDYGTza.jpg]
Soon...



RE: My little pony v médiach. - Foxtrot - 02.04.2014

U těhle dokumentů nikdy nevím jak je to dělané s vysíláním... Jestli se nejdřív vysílá anglická verze a pak česká nebo obojí zároveň...
Každopádně jsem na netu zatím nenašel možnost stažení jakékoliv verze.

Prosím, tedy o brzké postnutí nějakého linku, kde bude možné nějakou tu verzi stáhnou. Děkuji. Twilightsmile