Bronies.cz
Vtipy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Vtipy (/Vlakno-Vtipy)



RE: Vtipy - Angeee - 07.06.2013

Rady jak se zbavit homosexuála (nic proti jedincům)? Hlavně ho nikdy neposílejte do prdele.


RE: Vtipy - BozkovCZE - 08.08.2013

Teď jsem si na jeden vtip vzpomněl: Přijde Pepíček domů a říká: "Maminko *fňuk* kluci se mi ve škole smějí *fňuk*, že mám dlouhý zuby." Maminka: Ale nemáš Pepíčku... A teď přestaň mluvit, nebo nám poškrábeš podlahu." RainbowlaughD


RE: Vtipy - Andhariel - 09.08.2013

Taky se přidám Pinkiesmile :

Blondýnka se ráno probudí a vyděšeně křičí: "Pane Bože, já nevidím!" Potom otevře oči a říká: "Jo aha.."

Královna: "Zrcadlo, zrcadlo, pověz mi, jsem na širém světě nejkrásnější?" "Momentálně jste 732. nejkrásnější žena na světě," odpoví zrcadlo. Královna se naštve. Za hodinu jde ke dveřím a táhne velký vozík až po okraj plný jablek. Král vykoukne a ptá se: "Kam jdes, drahoušku?" Královna procedí skrz zuby: "Mám nějakou práci."

Manžel navštíví doktora své manželky. Doktor: "Tak ten test jsme u Vaší paní provedli. Bohužel se nám ale pár výsledků promíchalo. Vaše manželka má buď Alzheimerovu chorobu nebo AIDS." "Co budu proboha dělat?" - "Nejlépe, když uděláte se svou paní výlet a vysadíte jí někde daleko od domova. Když najde cestu domu, už bych s ní nespal."

Řidič autobusu v Plzni: "Máme 30 minutovou přestávku, kdo potřebuje na záchod, na cigaretu, nebo vystudovat vysokou školu, může to udělat teď a tady.."


RE: Vtipy - DominikZero - 09.08.2013

Znám jeden vtip A jelikož jsme bronies a pegasisters tak ho sponím:

Přijde Pinkie k k Applejack a řiká:
"Metr jablečného sirupu A.J."
Applejack se nedá,
Vezme si metr a lije.
Chvíly na sebe koukaj
A Pinkie Pie najednou:
"Mě nena Twilightsmile ereš,Zabalit!"

(30.05.2013, 21:54).Keira. Napsal(a): Víte co je nejlepší čtyřnohý přítel člověka ?
Postel !!!

Ne Poník Rainbowlaugh

Mám tu další zponěný vtipy třeba toto:

Víte co se stane když se Derpy plácne do čela?
???
Ozvěna jí vyrazí zuby


Příjde Vynyl k doktorce a říkáRainbowwildaní doktorko myslím jsi že jsem drak!
Doktorka:Vážně?A kdy to tak začalo?
DJ:To jsem byla ještě malé zelené vajíčko...

A jeden obyčejný:Víte proč Hitler zpáchal sebevraždu?
Protože mu došli účty za plyn.


RE: Vtipy - Andy FoxHoof - 09.08.2013

Víte, proč mají ženy menstruaci? Protože když Eva v ráji zhřešila, Bůh ji pověděl, že za to zaplatí vlastní krví...

No a ona byla tak hodná, že to ukecala na měsíční splátky. Pinkiehappy


RE: Vtipy - krysohmyz - 10.09.2013

Certain man was hospitalized with six plastic horses up his arse.
The doctors described his condition as stable.


RE: Vtipy - Fast Bolt - 11.09.2013

Bohužel, všichni křesťané, bible lže. Bůh stavěl zemi jen jeden den. Zbytek času stavěl Chucka Norrise.

Chuck Norris má doma vystavené granáty. Odjištěné.

Chuck Norris si jednou odplivl. A tak na zemi začala být voda


RE: Vtipy - FireBolt - 11.09.2013

Chuck Norris vyhrál Tour de France na rotopedu Rainbowlaugh


RE: Vtipy - czAdamV - 11.09.2013

Why do Java Programmers wear glasses?
Because they don't C#.



RE: Vtipy - turboviking - 11.09.2013

Nevím jestli to tu není, hlavně to neberte nějak, já nevím rasisticky? Rainbowlaugh

Děti ve škola zrovna probírají druhou světovou válku, holocaust, když v tom se najednou přihlásí jeden žák a smutně říká. ,,Můj děda umřel v koncentračním táboře". To je ale smutné, řekne učitelka. Hned poté se přihlásí Pepíček a říká. ,, Prosím, můj děda taky umřel v koncentračním táboře, spadl ze strážní věže".