Bronies.cz
Vtipy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Generální OffTopic (https://bronies.cz/Forum-Generalni-OffTopic)
+--- Téma: Vtipy (/Vlakno-Vtipy)



RE: Vtipy - Mácaman - 15.06.2016

manželka: Denně chodíš domů opilý! A co já a děti!?!?
manžel: Měj rozum stará, přece nebudeme chlastat všichni...


RE: Vtipy - Fun1k - 18.06.2016

Dneska mě napadl takový inside joke pro ty, co tam byli:

What did Iluzon's house need after the garden party?
Rechristening Rainbowlaugh



RE: Vtipy - J42 - 18.06.2016

Přísnější směrnice EU o držení zbraní. Lepší vtip mě momentálně nenapadá....


RE: Vtipy - Azuliana - 19.06.2016

Jak nazvete záporáka, kterého máte rádi? Sviňuňu.


RE: Vtipy - Jamis - 20.06.2016

(18.06.2016, 23:02)J42 Napsal(a): Přísnější směrnice EU o držení zbraní. Lepší vtip mě momentálně nenapadá....

... tohle je samo o sobě dobrý vtip Rainbowlaugh protože pokud použiješ takovéto srovnání, tak je jasné, že nemáš ani páru o tom, jak se žilo "se SSSR na věčné časy a nikdy jinak".


RE: Vtipy - J42 - 20.06.2016

Jasně že vím, tehdy se braly zbraně i myslivcům, jenže to byl paranoidní sovětský svaz ze vzpoury, což bylo tehdy pochopitelné protože nikdo nechtěl žít "se svazem na věčný čas". Snad jen ti dotazovaní v Čt. Rainbowlaugh Kdežto teď bych to bral, zvlášť teď když je ta "uprchlická krize nebo co to je", že když se nějákej zoufalej týpek zatoulá, bude mít hlad a někam mi vleze, že budu mít jak se bránit, neříkám po něm střílet, ale už jen to že mu tu hlaveň ukážu dost zamíchá karty. Tím pádem nám EU bere právo se bránit, ne? Za SSSR nebylo čemu, hranice byly zavřený. Nikde se nekradlo... kappa...

EDIT: Ale sem rád že tě to pobavilo Rainbowlaugh Byl to účel.


RE: Vtipy - Jamis - 20.06.2016

(20.06.2016, 16:13)J42 Napsal(a): jenže to byl paranoidní sovětský svaz ze vzpoury, což bylo tehdy pochopitelné protože nikdo nechtěl žít "se svazem na věčný čas".

Další velmi dobrej fór Pinkiesmile těžko dneska uvěřit, že tomu většina populace věřila, což? Njn, na začátku režimu to tak bylo - ať už v SSSR, v nacistickém Německu, nebo 1948 u nás. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

OT:
Stejně jako vždycky těm populistům, co slibují rychlé a jednoduché řešení složitých problémů. Obvykle začnou tím, že schopné a majetné označí za zrádce, okradou je a následně je začnou vyhlazovat.

imho ne že by se EU bála toho, že se občané proti ní vzbouří se zbraní v ruce (už vidím jak s vědomím ztráty vlastního pohodlí jedou autem na Brusel a vzpoura se zasekne v dopravní zácpě - lol). Ochrana majetku v pořádku - když mě bude chtít někdo na ulici okrást, servítky si brát nebudu. Někdo bude u mě doma rabovat - budu se bránit jakoukoliv zbraní po ruce bez ohledu na rasu, věk nebo vyznání zloděje. Ovšem se současnou náladou ve společnosti, kdy je průměrný knedlíkový volič schopný odprásknout na ulici kominíka, protože mu připomíná uprchlíka, mi připadají obavy ohledně zbraní (a neúnavných propagátorů o jejich úplnou deregulaci) vcelku namístě. Obzvlášť když slýchám ze všech stran, že jediná spravedlnost v dnešní společnosti pochází od soudce Lynče.

A jeden aktuální k tomu: Islam is a Religion of Piece. A piece of you there, another piece there...


RE: Vtipy - Elevea - 20.06.2016

A nyní vytrhneme citaci z kontextu a prohlásíme, že by se měla do kamene tesat:
(20.06.2016, 18:58)Jamis Napsal(a):
Ovšem se současnou náladou ve společnosti, kdy je průměrný knedlíkový volič schopný odprásknout na ulici kominíka, protože mu připomíná uprchlíka, mi připadají obavy ohledně zbraní (a neúnavných propagátorů o jejich úplnou deregulaci) vcelku namístě. Obzvlášť když slýchám ze všech stran, že jediná spravedlnost v dnešní společnosti pochází od soudce Lynče.

a abychom nebyli offtopic, tak jeden lolkařský:

Bronze – Každej si bere, co chce.
Silver – Na botu je carry a support.
Gold – Mid a top se hádají, kdo je kde.
Platina – Perfektní setup.
Diamond – Každej si bere, co chce.
Challenger – All random, all mid.


RE: Vtipy - Discordian - 20.06.2016

Proto nehraju ranked. U normálek to ještě člověk s trochou snahy potahá sám.


RE: Vtipy - Mácaman - 20.06.2016

vzít čechům zbraně? nemožné Rainbowlaugh to jen dosáhnou toho, že si je lidi budou shánět ilegálně...jo, a válka s Turkem musí bejt Pinkiesmile