Bronies.cz
Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Jiné srazy (https://bronies.cz/Forum-Jine-srazy--72)
+---- Téma: Tečka aneb posezení neanonymních bronies (/Vlakno-Tecka-aneb-posezeni-neanonymnich-bronies)



RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Wonderbolt - 10.08.2012

dneska zase vyborna kreslici nalada Pinkiesmile jen skoda tech 2 nevycvalanych idiotu od vedlejsiho stolu. Priste uz nesmite pujcovat poniky.

Zitra zase od cca 18:00 Pinkiesmile


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - eseona - 10.08.2012

(10.08.2012, 12:47)Lyrel Luna Eclipsed Napsal(a): to Eseona: Hele, nekdo mi sliboval namalovat Vinyl Scratch ! Pinkiesmile

Dobře, dobře Pinkiesmile Jsem poctěna za tvůj neutuchající zájem o mou tvorbu - črtnu si ho někam stranou a na Vyšehrad vezmu na vybarvení olejovky, ať je to hodné adresáta Ajsmug
(10.08.2012, 23:06)Wonderbolt Napsal(a): Zitra zase od cca 18:00 Pinkiesmile

Ovšem už beze mě - v Tečce se uvidíte až ve čtvrtek Ajsmug




RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Antošík - 10.08.2012

Něco chybí... ano, scany těch obrázků, we wanna em noooow Rainbowlaugh


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Wonderbolt - 11.08.2012

(10.08.2012, 23:33)Antošík Napsal(a): Něco chybí... ano, scany těch obrázků, we wanna em noooow Rainbowlaugh

Ja jsem takovej patlal, to si musite pockat na Lyrel atp. Ty umeji kreslit pekne

tady moji 3 ponici, kazdy z jednoho srazu

1. sraz - Derpy

2. sraz - Rainbow Dash

3. sraz (dnes) - Rarity

sorry za kvalitu, je to focene fotakem na mobilu a jeste za blbeho svetla Rainbowwild


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - eseona - 11.08.2012

Mohla bych to sem hodit, ale většina mých náčrtů za poslední dny půjde do kalendáře, který připravuju a nechci ho tu celý předem vyzradit. Takže dávám jen jednoho rychlo-Spike, který byl vytvořen mimo kalendář (ta věnování můžou být trochu zmatečná, ale adresátem je kamarád známý jako Lannisterský imp, kterého už dlouho nikdo neviděl vylézt ze Dan pytle Rainbowlaugh )


   


(Pár postů zpět je Spike, který nakonec skončil u .Spocka Ajsmug )

Poprvé když jsem byla v Tečce (to pro mě hospodské kreslení ještě nebylo tradicí), vznikla takhle Flutteshy:    
(11.08.2012, 00:19)Wonderbolt Napsal(a): sorry za kvalitu, je to focene fotakem na mobilu a jeste za blbeho svetla Rainbowwild

Další expert fotografující náčrty v noci za umělého osvětlení Rainbowlaugh Davídku, Davídku


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Wonderbolt - 11.08.2012

Hod sem toho jezevcika Pinkiesmile me se nahodou libi


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - eseona - 11.08.2012

(11.08.2012, 00:36)Wonderbolt Napsal(a): Hod sem toho jezevcika Pinkiesmile me se nahodou libi

To tak Rainbowlaugh Nic nebude, jezevčík zůstane v zapomnění mého prvního Vyšehradu Ajsmug


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Penegal - 11.08.2012

(11.08.2012, 00:37)eseona Napsal(a):
(11.08.2012, 00:36)Wonderbolt Napsal(a): Hod sem toho jezevcika Pinkiesmile me se nahodou libi

To tak Rainbowlaugh Nic nebude, jezevčík zůstane v zapomnění mého prvního Vyšehradu Ajsmug

my chceme jezevčíka!!! my chceme jezevčíka!!! Rainbowlaugh




RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Pajzl - 11.08.2012

Jo, Es, sem s jezevčíkem Pinkiesmile
Hej, a nenechala sis náhodou v Tečce desky, že? Pinkiehappy

Co se týče dneška, "vesmír" zřejmě došel názoru, že už jsem douho neviděl to, kvůli čemu pevně doufám v brzký konec světa - demenci a agresivitu v jedné osobě, a opět mně vrátil na zem Rainbowlaugh Jak psal Wonderbolt.
Ovšem Kiraa v reakci pořádně na celou hospodu zaperlil a myslím, že si to budeme ještě hodně dlouho pamatovat Rainbowlaugh


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - eseona - 11.08.2012

(11.08.2012, 06:22)Pajzl Napsal(a): Jo, Es, sem s jezevčíkem Pinkiesmile
Hej, a nenechala sis náhodou v Tečce desky, že? Pinkiehappy

Neboj, jezevčík ve velkých deskách nezůstal a jejich zanechání v Tečce bylo čistě plánované - jedou i s Discordem do Německa, kdyby se náhodou klukům podařilo získat jeden nejmenovaný podpis Ajsmug