Bronies.cz
Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Jiné srazy (https://bronies.cz/Forum-Jine-srazy--72)
+---- Téma: Tečka aneb posezení neanonymních bronies (/Vlakno-Tecka-aneb-posezeni-neanonymnich-bronies)



RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Pajzl - 11.08.2012

Nejedou, když jsem se přítomných ptal, co to tam dělá, nikdo o tom nic nevěděl a prý, ať ti to vezmu, čili se ti můžu podepsat maximálně já, I´m sorry Pinkiesad2


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Lyrel Luna Eclipsed - 11.08.2012

(11.08.2012, 00:19)Wonderbolt Napsal(a):
(10.08.2012, 23:33)Antošík Napsal(a): Něco chybí... ano, scany těch obrázků, we wanna em noooow Rainbowlaugh

Ja jsem takovej patlal, to si musite pockat na Lyrel atp. Ty umeji kreslit pekne

tady moji 3 ponici, kazdy z jednoho srazu

1. sraz - Derpy

2. sraz - Rainbow Dash

3. sraz (dnes) - Rarity

sorry za kvalitu, je to focene fotakem na mobilu a jeste za blbeho svetla Rainbowwild

tyjo, ty je lepsis a jak!


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - .Spock - 11.08.2012

Dalsi den v tecce, dalsi varka muffinu, yay


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - eseona - 11.08.2012

(11.08.2012, 14:02)Pajzl Napsal(a): Nejedou, když jsem se přítomných ptal, co to tam dělá, nikdo o tom nic nevěděl a prý, ať ti to vezmu, čili se ti můžu podepsat maximálně já, I´m sorry Pinkiesad2

Však ja už si to s tim jednotlivcem vyřídím Rainbowlaugh (A pokud si ze mě děláš legraci, což tak nezní, máš u mě významné společenské mínus Rainbowlaugh )

Pokud zůstali v české kotlině, však ono se to nezblázní - není moc věcí, kvůli kterým bych se na kamarády dokázala doopravdy vztekat Ajsmug
(11.08.2012, 19:14).Spock Napsal(a): Dalsi den v tecce, dalsi varka muffinu, yay

Děsím se dne, kdy přijdu do Tečky a muffiny nebudou Rainbowlaugh


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Wonderbolt - 11.08.2012

tak dneska jsme byli jediny s jarouskem, kdo kreslili... vetsina odjela do nemecka na gala nebo neprisla.

4. sraz - Cutiemark crusaders

trochu sem je odflaknul Pinkiesmile jeste na nich asi zapracuju

zase hnus fotka z mobilu

kazdopadne ty muffiny byly super. asi nejlepsi, co jsem kdy jedl. Jarousek proste umi. Twilightsmile


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Antošík - 12.08.2012

Nice! Více sezení, více obrázků Rainbowlaugh


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Pajzl - 12.08.2012

(11.08.2012, 23:20)eseona Napsal(a): (A pokud si ze mě děláš legraci, což tak nezní, máš u mě významné společenské mínus Rainbowlaugh )
Ou, that hurts.

A Antošíku, koukej už taky projednou dorazit Trixieshiftleft

A to se týká též Blue Storma, vím že nás sleduje Trixieshiftright


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - eseona - 12.08.2012

(11.08.2012, 23:37)Wonderbolt Napsal(a): tak dneska jsme byli jediny s jarouskem, kdo kreslili... vetsina odjela do nemecka na gala nebo neprisla.

4. sraz - Cutiemark crusaders

trochu sem je odflaknul Pinkiesmile jeste na nich asi zapracuju

zase hnus fotka z mobilu

kazdopadne ty muffiny byly super. asi nejlepsi, co jsem kdy jedl. Jarousek proste umi. Twilightsmile

Že se nestydíš, to takhle foto-prznit Rainbowlaugh Příště prosím vydrž alespoň na pořádné světlo a případně si vezmi i něco lepšího místo mobilu (nevím jak moc dobrý foťák na tom svém stroji máš)
Kritiku anatomie a stínování ti sem už psát nebudu, však sis jí náležitě vyslechl v Tečce. Ale musí se ti nechat, že se nám lepšíš - zanedlouho tě zlanařím na nějaký ten svůj kreslící projekt Ajsmug (jako odměnu za wonderbolty Rainbowlaugh )

Jinak, ještě jedna poklona Jarouškovým muffinům. Dala jsem si jeden i na dobrou noc, je to mistorvské dílo Rainbowlaugh (Lahoda, lahoda, lahoda Pinkiesmile )


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Penegal - 12.08.2012

teda kdybych věděl, že Jaroušek přinese muffiny, tak možná i překonám svoji nechuť dnes cokoliv dělat a příjdu taky Rainbowlaugh


RE: Tečka aneb posezení neanonymních bronies - Wonderbolt - 12.08.2012

(12.08.2012, 00:25)eseona Napsal(a): Jinak, ještě jedna poklona Jarouškovým muffinům. Dala jsem si jeden i na dobrou noc, je to mistorvské dílo Rainbowlaugh (Lahoda, lahoda, lahoda Pinkiesmile )

KOSIK KOSIK KOSIK!! Rainbowlaugh