Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy ze starších generací G1-G4 (YT)
#21
Tak sa priznám Rainbowlaugh
Pred pár rokmi keď ešte nebolo FIM som dobrovolne pozeral na vianočný diel G3 tuším, netuším aký názov, ale bolo to česky, možno ešte teraz mám stále dvd Pinkiecrazy .
Odpovědět
#22
Buď šlo o G3 Very Minty Chrismas (Mentolka a vánoce - https://www.youtube.com/watch?v=PafvnqIOawQ ) a nebo o G3.5 Twinkle Wish Adventure (Tajná přání - https://www.youtube.com/watch?v=aIp2zpIb9Bg ). Na DVD u nás vyšlo obojí.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#23
Mentolka a vánoce, na 100% , hneď sa mi to vybavilo jaj , díky za pripomenutie Twilightsmile .
Odpovědět
#24
Není vůbec zač, "dobrovolníku" Pinkiesmile A líbilo se?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#25
Čo si pamätám videl som to dokonca, nebolo to zlé , inak by som to určite nepozeral, ktovie prečo vlastne to mám na dvd ... Pinkiesmile Ale FIM mi príjde lepšie, celkovo charaktery, príbeh, humor & friendship . Takže v podstate som Brony dlhšie než som mysel, ale na druhú stranu som už dlho Po tom som žiadne mlp nevidel ... je to diskutabilné . No teraz už mám jasno Twilightsmile , má niekto podobnú skúsenosť?
Odpovědět
#26
K těm DVD.. já taky nevím. Asi sběratelství. Mám DVDček plnou místnost Twilightoops

Nemám zrovna jasno v tom, co jsi vlastně chtěl pak napsat. FIM má jednoznačně lepší humor než předchozí generace, o tom ostatním bych dovedl polemizovat (byť charaktery a příběhy vs. G3, tam by byl výsledek jasný). Jen nevím, jak bys chtěl porovnávat "Friendship"? Pinkiesmile

Menší odbočka: FIM by mohl už taky konečně víc dospět (komixová back story pro EG1, kdyby to byl díl seriálu, to bych jásal - rozhodně lepší než zbytek celého filmu).

Tak ono mezi jednotlivými filmy 2006 až 2009 byla většinou pauza, která se rovná časovému úseku mezi sezónami FIM, ale pokud jsi po Mentolce neviděl už žádné další G3, tak to je hodně dlouhá pauza Pinkiesmile 5 let přesně (do roku 2010). Škoda, to jsi propásl G3.5 Scootaloo, ta by se ti mohla líbit Pinkiesmile

Zkušenost s čím konkrétně?
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#27
Polovičku tých videí už Youtube staff zablokoval... Well, done...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
#28
Opravil jsem chybějící videa, kromě prvního příspěvku, kde už byl překročit nový limit, takže ty co chyběly v něm dávám sem (bezpečnější a i kvalitnější je videa spíše hledat na DailyMotion než You Tube):


G3 MLP "The World's Biggest Tea Party" Songs


Very Minty Christmas


My Little Pony G3 Special: Dancing in the Clouds


Pinkie Pie and the Ladybug Jamboree


Meet the Ponies: Parties








Greetings from Unicornia


Twinkle Wish Adventure
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)