Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Jo, protože jsem lvl 92 a jsem na 143. dni Daily Bonusu a na mlp-wiki je definovaných jen prvních 150 dní a dál není napsané, co se stane Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Takze je to 150 dni. Uzij si poslednich 7 dni vic jich uz nebude

Sent from my IdeaTabA1000-F using Tapatalk
Odpovědět
Anyway... někdo se tu kdysi ptal, kam až se kdo v minihrách dostal:

Minecart: Score multiplier 2x, do prvního vybourání se (tyhle úseky jsou docela zrádné)
[Obrázek: srwRSeUh.png]
Sbírání jablek: Score multiplier 2x (červená jablíčka):
[Obrázek: UlZ6oPzh.png]
Souhvězdí: Score multiplier 2x:
[Obrázek: qBSQAywh.png]
Pinkání s míčem: Score multiplier 2x:
[Obrázek: qr1DRd7h.png]
Získání hvězdy v letu s motýlími křídly:
[Obrázek: VN6ib3Vh.png]
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Squiiii, v top 10 jsem ještě nebyl Rainbowlaugh
[Obrázek: iWZgMLK.jpg]
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
To si tá hra vedie už aj rebríčky? Pri Celestiinej hrive... Facehoof
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Gratulace Pinkiesmile me se to povedlo jen parkrat kdysi - dneska uz se social eventu moc neucastnim - s tema, co jsou u hry peceny, vareny nema smysl v tomhle souperit.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
To je žebříček z těch miniher, ve kterých soutěžíš. Teďka to bylo o celkem drahého poníka, tak jsem se snažil a dostal ho Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Jak si vedete u nového update? Mám pomalý progress, takže možná ani nedostanu žádného poníka. Twilightoops
Nemluvě o tom, že cheating Gameloft asi teď zase neřeší, takže není šance získat Matildu. Ano, cheatoval jsem, ale jednou to řešit a pak ne, co to je? Rainbowlaugh 
A ono vůbec, udělat event, kde má šanci vyhrát jen 20 lidí z celého světa mi přijde na hlavu, obzvláště u unikátní věci. Neřeknu nic, kdyby šlo ji/je koupit (a ne v bundle dostupném 2 hodiny). Twilightangry2
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Mno. Nevidím nějak reálně, že se mi ten event podaří úspěšně dokončit, takže co udělám, to udělám.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Nepřijde mi ten update nějak zajímavý. Přibylo dost postav, které se tě snaží donutit nakoupit si gemy, protože jinak nemáš šanci si je z normálně našetřených gemů koupit. Sběr dárečků je taky dost k ničemu, těch TOP10 už jich mají v řádu stovek, takže bez šance. Ale alespoň těch 50 bych mohl získat Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)