Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Novy kod: CELEBRATION
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Ve hře je nový update a taky gift code (najdeš jej na úvodní obrazovce při načítání). Twilightsmile
ACADEMY
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Ve hře je nový update (pozor, má 290 MB) a taky gift code. Twilightsmile

[Obrázek: uc?id=1k4L0A3GyUBF5i_o3GFxUvHT5EyexghsD]

[Obrázek: uc?id=14Exn_wouEhdbS6LE4jnX4yXhGPKPgVk1]

FATHER
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Ahoj, shaáním přátelePinkiesmile Jsem lvl 50 a můj kód: 44dda70 . Těším se na vás a děkuji za přijetí
Odpovědět
to už nikdo nehraje? Twilightoops
Odpovědět
Já hraji, jsem tam minimálně dvakrát denně Twilightsmile
Odpovědět
(13.04.2019, 12:31)Kadalora Napsal(a): Ahoj, shaáním přátelePinkiesmile Jsem lvl 50 a můj kód: 44dda70 . Těším se na vás a děkuji za přijetí

(14.04.2019, 11:40)Najlvin Napsal(a): Já hraji, jsem tam minimálně dvakrát denně Twilightsmile

a uz te mam v pratelich? Pinkiesmile
Odpovědět
Ak nie je Friendship Approve časovo obmedzený (t.j. pošlete, ale musíte prijať / odpovedať odozvou max. 24 hodín, inak request padá), potom mi pošlite pls niekto Ajsmug Čím viac, tým lepšie...

Hrával som to aktívne, ale bez ľudí mi elán rýchlo hasne Twilightoops

Od posledného môjho príspevku v tomto vlákne som to zapol cca po týždni a bol som sklamaný, že sa mi tam nikto neozval, tak som to od vtedy zasa nezapol... Rainbowlaugh
Ponies are Love. Love is everything... We need to learn to share it...  Flutterryay

I Wish... I Hope... I Dream... I Pray... The Lights of Nibel will be Guiding mine Way...


"Nezabudni na všetky lekcie. Nielenže ti pomáhajú byť a zostať stále dobrým a láskavým človekom, ale aj si neprestávať vážiť okolia a všetkého toho, čo ti vždycky aspoň trocha rozžiari tvoj deň a dáva ti silu ísť stále ďalej a nikdy sa nevzdať... Stojí to vždy za to (aj pre úsmev a dobrý pocit - tie sú najkrajšie a sú zadarmo...)" -Joy144SK-
Odpovědět
(14.04.2019, 21:48)Joy144SK Napsal(a): Ak nie je Friendship Approve časovo obmedzený (t.j. pošlete, ale musíte prijať / odpovedať odozvou max. 24 hodín, inak request padá), potom mi pošlite pls niekto Ajsmug Čím viac, tým lepšie...

Hrával som to aktívne, ale bez ľudí mi elán rýchlo hasne Twilightoops

Od posledného môjho príspevku v tomto vlákne som to zapol cca po týždni a bol som sklamaný, že sa mi tam nikto neozval, tak som to od vtedy zasa nezapol... Rainbowlaugh

ahoj tady mas 44dda70
Odpovědět
Dalsi kod "85INSTA"
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)