Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Základní cíl ve hře dosažen (po více než 4 letech hraní) Flutterryay

[Obrázek: uc?id=1-iqTqIZMpa7c07Zr_5cOTVhVkPs4jbaY]
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Jamám ešte cca 45 lvlov pred sebou... Rainbowlaugh

Akurát ma to zasa na čas pustilo + na jednu vec sa mi od updatu pred polrokom zvyká už docela ťažko: zredukovanie Bills making v Shopoch Twilightoops
Ponies are Love. Love is everything... We need to learn to share it...  Flutterryay

I Wish... I Hope... I Dream... I Pray... The Lights of Nibel will be Guiding mine Way...


"Nezabudni na všetky lekcie. Nielenže ti pomáhajú byť a zostať stále dobrým a láskavým človekom, ale aj si neprestávať vážiť okolia a všetkého toho, čo ti vždycky aspoň trocha rozžiari tvoj deň a dáva ti silu ísť stále ďalej a nikdy sa nevzdať... Stojí to vždy za to (aj pre úsmev a dobrý pocit - tie sú najkrajšie a sú zadarmo...)" -Joy144SK-
Odpovědět
TOUR - dalších 20 drahokamů Raritywink
Odpovědět
Čaute, prosím vás, má někdo zkušenost s přesunem hry z androidu na ios? Pomalu mi odumírá mobil, a chtěl jsem to vyměnit právě za jabko, akorát je mi zas líto postupu ve hře, hraju ji už v podstatě třetím rokem. Dík
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Novy update a novy kod :BOUTIQUE
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Dalsi kody :

AUTUMN

95INSTA
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Další kod:
RETRO - 30 gemu
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Čauky, tak jsem po pár letech znovu začala hrát, protože mi to trošku začalo chybět Pinkiesmile

Byla bych moc ráda kdyby si mě někdo ve hře přidal. Musela jsem začít hrát odznova (rip můj lvl 80) a nemám tam zatím žádné přáteleTwilightblush

Můj kód: 5b3892d
Odpovědět
Čus. Kdyby náhodou mě někdo chtěl do přátel tak posílám dole číslo. Jinak super hra. Hraju jí cca druhej týden a je to bomba.  Flutterryay

Moje číslo:  3fb27c0
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
Zajímala by mě jedna věc, stihate ty eventy co se ve hře pořádají? Rainbowlaugh Třeba ten aktuální dle mého nelze stihnout bez zakoupení tech bonusových poniku. To samé ten minulý, tam jsem sice měl některé bonusové poniky, ale i tak jsem skončil dvě etapy před koncem.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)