Hodnocení tématu:
  • 23 Hlas(ů) - 4.48 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna Club
#31
[Obrázek: princess_luna_by_maomaopanchu-d504bau.jpg]

Luna je už delší dobu můj nejoblíbenější poník, tak se musím přidat. Twilightblush
Odpovědět
#32
Záplava obrázkov Rainbowlaugh

Väčšina je už dosť známa, a s určitosťou ich už máte, ale by bola škoda keby tu neboli dané Twilightsmile
[Obrázek: another_luna_night_by_johnjoseco-d51yvqk.jpg]

[Obrázek: manga_style_luna_by_johnjoseco-d4kkhbu.jpg]

[Obrázek: i__m_a_pretty_pretty_princess_too_by_joh...4mxe0q.jpg]

[Obrázek: luna_on_a_stroll_by_johnjoseco-d4dwbst.png]

[Obrázek: gamer_luna___by__john_joseco_by_bernd01-d5cjq6f.png]

[Obrázek: my_name_is_luna_by_johnjoseco-d3h4gjz.jpg]

[Obrázek: lunatic_by_ponykillerx-d4oeozo.png]

[Obrázek: equestria_by_equestria_prevails-d5iviwf.png]

[Obrázek: luna_by_br0ny-d47pc2h.png]

[Obrázek: a_dress_for_luna_by_paintedyoko-d39qcy8.png]

a keby som nemal to uložené v štýle 456AD25wc.jpg tak by som nemal problémy ich spätne nájsť. Ajbemused
Odpovědět
#33
Eeyup, Luna je vskutku nádherná...není divu, že ji mám rád, když jsem noční tvor Ajsmug
Odpovědět
#34
Před devíti měsíci, jsem objevil kouzlo princezny noci a ovlivnila mne natolik, že jsem chtěl vdechnout s pomocí zahraničních bronies malířů její život před tisíci lety. Poskládal jsem proto jejich obrázky dohromady tak, aby utvořily náhled mé představy o tom, co se vlastně stalo s Lunou.
Díky soundtrackům se to pak podařilo. Pinkiesmile
Je to takový vymyšlený příběh, jak Luna a Celestia svorně vládli Equestrii až do doby, kdy Lunu začal oblbovat Discord.On jí ukázal, že se může stát nejmocnější klisnou, ale Luně se to nelíbilo a tak začal boj.
Jenomže Luna pak už nebyla Lunou. Měla v sobě už to semínko nejistoty a tísně, které ji postupně ovládlo a stala se z ní NMM. Pak se setkala i se Celestií. Tia s ní nechtěla bojovat, ale k vůli Equestrii musela, proto pak s žalem sledovala, jak ztrácí svoji sestru.
Je to trochu smutné, ale je to jen polovina příběhu, který bych chtěl dokončit a vráti Lunu zpět na zemi.Pinkiesmile
Snad se to i vám bude líbit.
http://www.youtube.com/watch?v=6mjV6af-C...6rrGtGwQQg
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
#35
[Obrázek: 2345tyghbnm_by_ponykillerx-d5o3wbr.png]

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
#36
Hmm... jaký máte názor na noční pegase, shadowbolty a Luniny poddané vůbec? A taky jak se k ním chová? A oni chovají k ní?

Já si myslím, že to jsou poníci co nějak neuspěli, nebo odsunuté společností na okraj a Luna dokázala vidět jejich přednosti a vzala si je pod svoje křídla, aby jim dala novou šanci. Mě příjdou jako ti co: Navenek vypadají temně, chladně a nezaujatě (Cool), ale uvnitř to jsou normální poníci (Taková by mohla být z části i Luna). Takže nejsou nijak zlí jenom hrajou takové divadýlko, jinak se mezi sebou normálně baví. Navíc mi příjdou jako taková elita předci jenom je jich málo a jejich mentorem je samotná Luna. A myslím, že mezi sebou mají poměrně silné pouto, takže oni jí nezradí a chovají se k ní s úctou a Luně na nich veilce záleží.
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
#37
Páni, ty jsi mě dokonale popsal Pinkiesad2

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
#38
Myslíte, že shadowbolts vůbec existujou? Pokud vím, tak to byl výmysl Nightmare Moon jak oblbnout Rainbow Dash, aby zradila svoje kámošky. A jednou se v tom jejich kostýmku objevila RD (irony) při nightmare night...

K jejím dalším služebným: ačkoli tu teorii chápu, tak je nepovažuju za okraj společnosti, který dostal druhou šanci. Co se týče těch pegasů, tak to bude normální část armády, která doprovází a stráží ty nejvyšší equestrijské ústavní činitele (uff, to mi nejde moc z huby Applejackconfused) . Jen v případě, kdy doprovází Lunu, jsou vystrojeni tak, aby s ní ladili. Nebo možná armádní velení vybírá tmavěji zbarvené poníky přímo z tohoto důvodu. Pinkiesmile
Jinak to asi nebude žádná temná sorta, která by byla něco extra. V soukromí určitě žijou normálním životem Pinkiesmile. Ale třeba nás tvůrci seriálu ještě nečím překvapí.

K té elitě: neznám poměry v Equestria army, ale tipnul bych si, že ke královským sestrám budou přidělováni jen ti nejlepší z nejlepších, tzn. nejvěrnější a nejspolehlivější vojáci s nejlepším doporučením. A určitě to pro dotyčné bude velká čest a pocta Raritywink
Get rich or die trying.

Odpovědět
#39
Nevím proč, ale já si Lunu zafixoval tak, že ona dává tu poslední šanci... sice né skrz růžové sady, ale s nadějí... A tím extra jsem myslel výcvik, předci jen když vycvičíš skupinu poníků a celý oddíl armády tak jednotlivě ten z té skupiny toho dokáže víc... Např. v Assasin's creed tam byli zabijáci a armáda a ten zabiják by toho vojáka sejmul mrknutím oka....
Fimfiction is love,
Fimfiction is life.
Odpovědět
#40
Shadowbolts samozřejmě neexistujou. Byla to převtělená NMM. Tak mě napadá, že proměna v několik poníků asi bude hodně pokročilá magie,co? A jak složitá asi může bejt přeměna v obláček fialovýho kouře? Dezintegrace těla a následný zhmotnění se do čehokoliv někde jinde určitě nebude nic jednoduchýho. A to si v tom stavu uchovává vědomí a smysly (minimálně zrak a sluch). Dokonce jako obláček dokázala utrhnout kus kopce a za letu se jako trn vrazila do tlapy Manticory. Když nad tím ale tak přemýšlím, tak i hříva NMM/Luny a Celestie je taky jen obláček. Jen na konci S01E02 měla normální hřívu a tělo hříběte. Teď vypadá o dost starší. Co když se alicorni rodí jako velmi nadaní jednorožci? Se svým tělem si očividně můžou dělat co chtěj a vysvětlovalo by to i jejich nesmrtelnost nebo extrémní dlouhověkost. Sombra by si křídla určitě dokázal přičarovat, ale s tím jakou používá magii je nepotřebuje. Prostě pod sebou nechá růst krystaly, což je určitě o dost složitější a efektnější.

Dáme dohromady jaká kouzla v seriálu použila Luna? Mohli bysme její výkony porovnat s tím co v seriálu zatím předvedla Celestie. Stejně sou ale schopnosti obou minimálně porovnatelný s jednorožci nejvyšší úrovně. Stačí se podívat, co dokázal amulet alicornů v Magic Duel. Trixie zrušila několik kouzel najednou, ovládala počasí, použila věkový kouzlo... Cadance s Lunou zdá se dokážou věkový kouzlo použít samy na sebe.

[Obrázek: gamer_princess_luna_by_up1ter-d5mk6it.png]
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)