Anketa: Vaše pracovní zaměření?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Programátor
6.20%
16 6.20%
Obecně IT povolání
6.59%
17 6.59%
Studenti
63.57%
164 63.57%
Práce se zvířaty
1.55%
4 1.55%
Filmový průmysl
1.16%
3 1.16%
Kancelářský šiml
2.71%
7 2.71%
Manuálně pracující Pinkiesmile
8.14%
21 8.14%
Jiné (Popište v tématu)
5.81%
15 5.81%
Pracující s lidmi
4.26%
11 4.26%
Celkem 258 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anketa - zaměstnání členů
Do zaměstnání se může Pinkiesmile
ale s tou prací je to teď nic moc (ekonomika je nějak vystresovaná či co a nejsou zakázky, takže jsem v podstatě co se týče pracovního režimu "doma u televize" a končím dřív)..
Mám "detašované pracoviště" asi 17 km od domova, kde mám počítač a CNC stroj (celou kancelář (dneska dokonce celou budovu) jen pro sebe a jezdím autem, takže se stejně běžně 99% času s nikým nepotkávám), a zatím mě nikdo nezastavil ani nekontroloval (ono tady narazit na policii je zázrak vždycky).

P.S.: Naštěstí jsou otevřená i zahradnictví (sazenice/semena)
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Makám teď u Průši 3D tiskáren. Přijalo se hafo hygienických opatřeni (měřeni teploty, mírné zkrácení směn, 4 druhy mýdel na záchodě, podpora autodopravy, až 7 dní zdravotního volna když člověku není dobře). Hodně lidí chybí jinak ale vlastně makáme pořád stejně.
Odpovědět
Kempim doma už od příjezdu z HWConu od začátku března kvůli nachlazení a do večereška jsem byl na neschopence. Ode dneška sedím doma na home office. Asi mi z toho domácího vězení za chvíli jebne Pinkiecrazy
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Nás nakonec taky poslali všechny na home office, ale ne kvůli tomu, že by to chtělo vedení v ČR, ale kvůli příkazu vedení z USA. No a protože nemáme všichni notebooky, musel jsem si sbalit dva monitory, pc bednu, periferie a odvézt domů. Prvního dubna pak bude vedení znovu řešit, kdy nás poslat zpátky do práce, takže hádám že pár týdnů budeme doma. Ne že by mi to vadilo, myslel jsem, že mě bude vše rozptylovat (protože jsem HO ještě nikdy neměl), ale vše ok, navíc mě ta práce baví ještě o něco víc.
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Já pro změnu kvůli coronaviru teď do práce nastoupil, školy jsou zavřené a ve fabrikách chybí lidi, tak si aspoň něco vydělám  Rainbowlaugh
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Jsem zrovna zaměstnaný jako údržbář  Ajsmug  v hotelu v centru Prahy. Hotel tento týden uzavřeli Raritycry  minimálně na měsíc. K mé smůle jsem
ještě ve zkušební době a obávám se že mě dají příští týden výpovědi spike NOO. Přitom práceRainbowlaugh  dobrá a plat taky.

Mohlo být hůře: [spoiler: Můj brácha dělá zvukaře a ze dne na den jim zrušily spoustu akcí do konce roku.] Twilightangry2
Update: Tak jsem bez práce.
Odpovědět
(20.03.2020, 22:26)KRAJKHOUR Napsal(a): Mohlo být hůře: [spoiler: Můj brácha dělá zvukaře a ze dne na den jim zrušily spoustu akcí do konce roku.] Twilightangry2

ano, to se občas stane
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)