Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Nejspíš jo - dáme sraz na Českomoravské u výstupu z metra třeba v 19:15? Jsem ještě v práci, tak bych zašel bych na večeři+pokec sem http://www.snyt-vysocany.cz/ ještě předtím ale zajdu k volbám (základka na Balabence), ať si můžu zítra přispat Pinkiesmile

EDIT: kdybych to vypadalo, že se opozdím, tak se ozvu
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Mno, zatím je sraz v Houmrovi jako vždy, takže se asi dostavím později. Kdyžtak můžete dojít Vy

Odesláno z Bannana Phone
Odpovědět
Zdravím,
Z důvodu kvapného odchodu jsem zapomněla zaplatit. Prosím toho, kdo to za mě zaplatil aby se mi ozval, abych mu to mohla vrátit

Odesláno z Bannana Phone
Odpovědět
Lasergame Night 12.10.2018

Chystá se další LG night v LazerFun na Českomoravské příští pátek 12.10.2018 od 22:00. Zatím tam jsem přihlášený já a Jamis, nepřidáte se někdo další? Je to neomezené hraní LG minimálně až do soboty 3:00 za fixní cenu 299 kč pro členy a 399 kč pro ne-členy.
   
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
tak ja bych klidne přišel vymecne budu mit peníze a praci zatim taky nemam na 12. se uvidime a bude nekde sraz před akcí
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
jj, už jsem přihlášený a těším se Pinkiesmile jestli to bude stejná řežba jako vloni, tak to bude rozhodně stát za to. Jen nevím, zda si vzít jedno nebo raději dvě náhradní trička Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Potřebuji víc infa pro neznalé - přijdu normálně na blind, zaplatím paušál a hraju dokud dech stačí nebo se někde registruju?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Nn, musí se to zaplatit předem. Dělá se to tak že si koupíš na jejich webu voucher za tu cenu (299 kč nebo 399 kč) a do poznámky napíšeš Lasergame night.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
@Frolda: Abychom byli úplně přesní, jak to funguje:

1) na jejich webu https://www.lazerfunpraha.cz/cs/voucher/ zadáš hodnotu voucheru (299 Kč pokud máš členskou kartičku, jinak 399 Kč) a do textu vyplníš "Lasergame night" - následně vyplníš svoje údaje (včetně e-mailu)

2) na e-mail ti dorazí výzva k zaplacení voucheru (v podobě proforma faktury), kterou uhradíš převodem na účet

3) přijde ti potvrzení ohledně zaplacení (v jendom mailu) a mail s předmětem "Vaše vouchery", který jim pošleš na mail info@lazerfunpraha.cz

4) přijde ti odpověď, že jsi byl úspěšně přihlášen na LaserGame Night Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ok, zúčastním se. Večer vyplním
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)