Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Občasné hromadné LG v Praze
Pro ty co ještě jsou na cestě, choďte vchodem od Harfy ten z druhé strany s posuvnými dveřmi je zavřený.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Fotky z včerejší/dnešní LG jsou u mě na webu.
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
To je potu Pinkiehappy
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Přemýšlím, že bych příští (případně přespříští) týden (ideálně úterý, středa nebo čtvrtek) zašel na LG. Kdo by se přidal?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Rád zajdu Pinkiesmile tenhle týden už mám plný.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Pokukoval jsem po středě 13. nebo 20. 2.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
A nešlo by udělat LG třeba já nevim........... o víkendu, aby z toho měli něco i ostatní?
Nicméně jsou tu i přespolní, kteří by možná taky rádi zašli na LG, ale prostě nemůžou z toho důvodu, že se tam nedostanou.
Takže víkend by byl nejspíš přijatelnější, ne?
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Pokud by nas bylo dost, tak neni problem. Ale az pristi tyden 16-17, a idealne odpoledne [ale muzu i vecer]

Rad bych se jeste zeptal, zda se prazske srazy musi delat jen o vikendu aby na ne mohli ostatni?

Ja chtel jen na Lasergame, kdybys napsal, ze bys rad prisel, ale pres tyden nemuzes, urcite bychom se jako rozumni lide nejak domluvili. Tohle vyjadreni mi nepripada uplne fer.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Bump. Kdo by se rad jeste pridal? Mozno tedy i o vikendu.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Víkendy mám až do konce měsíce zabrané (rodina, akce, návštěva drahé polovičky atd.)
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)