Anketa: Kde chcete čajit?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Na cestě
54.39%
31 54.39%
Shangri-la
21.05%
12 21.05%
Šamanka
8.77%
5 8.77%
Jiné
15.79%
9 15.79%
Celkem 57 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.15 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Posezení v Čajovně (Praha, čtvrtky)
#1
Vítejte v opojném vláknu čtvrtečního čajového (a dýmkového) opojení Twilightsmile

Srazy máme (skoro) každý čtvrtek a bližší info o každém z nich bude vždy napsáno mezi posledními příspěvky. Vítán je každý, kdo má chuť přijít, nezávisle na délce pobytu na fóru (či ve fandomu) Twilightsmile

See y'all Pinkiehappy
Pajzl

Xin má od srazů blíže nespecifikovanou pauzu, zde najdete původní příspěvek:
Ahoj.

Dneska jsem strávil příjemný večer s Mezurashim a došli jsme k závěru, že by nebylo od věci se ještě jednou týdně scházet? (krom DDRka Pinkiesmile ) Nápad byl takový, že by se domluvilo předem kam by se šlo a kolik by nás šlo. Bylo by to pouze v Praze! Rainbowlaugh

Kde: Pokud není uvedeno v posledních příspěvcích jinak, budeme sedět v v čajovně "Na cestě". Rezervace bude povětšinou na jméno "Applejack". (Pokud se nestanoví jinak) Když vlezete do čajovny, dáte se první odbočkou doprava, kde projdete (povětšinou) zavřenými dveřmi a tam už nás najdete. Pokud by jste nás nemohli najít, zavolejte, nebo se zeptejte u baru. Nachází se přímo na druhé straně. Tudíž se místo doprava dáte doleva. (Nebo si odchyťte obsluhu. Již nás tam znají. Ajsmug


Kdy: Akce se koná každý čtvrtek. Můžeme se dohodnout i jiný termín, ale pokud to nebude nutné, akce se nebude přesouvat. (Neznamená to, že nemůžeme mít čajovnu 2x-3x týdně. Jen se musím přiznat, že to neutáhnu finančně. Rainbowlaugh) Pokud by však byl zájem, nedělá mi problém to objednat, jen bych se nedostavil. (Podle situace)


V kolik?: Povětšinou ve čtvrtek odpoledne/večer. Záleží na účastnících, pokud mi minimálně den předem napíšete, že tam chce být dříve, není problém místa zarezervovat dříve a zbytek prostě dorazí později. Kontrolujte poslední příspěvky, určitě to tam bude napsáno. Pokud tak však nebude učiněno, tak se čajení pořádá od 17:00 do 00:00.


Důležité! Do odvolání se přesouvá kontakt na Pajzla. Pokud máte dotaz, pište jemu. Děkuji za pochopení
Kontakt na mě:
tel. xxx xxx xxx (Do odvolání nepoužívejte)
Mail. xxxxx@seznam.cz (Do odvolání nepoužívejte)

Kdyby mě ještě něco napadlo, tak to tu dopíši.

Mějte se a užívejte!

Xin Heart
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
#2
Oh...tak tam nesmím chybět Rainbowlaugh fck čím dál tím víc srazů Rainbowlaugh
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
#3
Praha je daleko Twilightoops
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
#4
Čtvrtek je ideální, hlavně od kolika do kolika. Twilightsmile školu mám prakticky furt do 16:15 někdy končím dřív, ale spíš výjímečně. Twilightsmile Jinak jsem pro všechno krom pátku.
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
#5
No počkáte na mě někde na metru? Jel bych z Proseka.
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
#6
Mě tam máte Rainbowlaugh s váma dvěma stojí za to posedět Rainbowlaugh
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
#7
Rainbowkiss Snuggle snuggle snuggle snuggle snuggle snuggle snuggle snuggle snuggle snuggle Rainbowlaugh
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
#8
Officiálně mi začíná Praha líst krkem! Všici tam maj nějakou slezinu každou chvíli jen v mém blízkém okolí se nic neděje.... Rainbowlaugh
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
#9
Srazy v Praze nejsou uzavřené, může se zastavit kdokoliv a kdykoliv Pinkiesmile Velice rádi uvítáme nové bronies Ajsmug

Hmm, možná se také zastavím, sice jen na skok, ale proč by ne Pinkiesmile Čtvrtek vyhovuje.
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět
#10
Tři plus Corwin Rainbowlaugh To se počítám za půl, víc, či jsem tak abnormální že je lepší mě počítat ve vlasním seznamu? Kolik Corwinů dorazí dnes? Rainbowlaugh
Hint #1: Pravidla jsou kámoš, ne žrádlo Ajsmug
Spoilers!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)