Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] From Tuxik´s mind to yours, aneb pohádky na dobrou noc
Co to proboha je? Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Další PINGU! Další PINGU!
Odpovědět
Náhodou jsem si uviděl jednoho pingu... pak jsem přečetl všechny a chci víc! Je to super Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Máme tu začátek nového týdne a jelikož pondělí není zrovna nejpopulárnějším dnem, rozhodl jsem se, že vám ho trochu zpříjemním. Snad se bude líbit Twilightsmile

005 - Pingu komunikuje
[Obrázek: 3YYAWVV.png]

[spoiler: Když máš hlad, nejsi to ty! Jdi do Pingu!]
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Už ani nevím jak jsem se dnes dostala k tobě na Blog a pročítala se tvojí tvorbou a...inu...bylo to velice zajímavé dopoledne plné velice ehm...inspirativní četby  Pinkiecrazy Trochu mě mrzí, že všechna díla už jsou staršího data. Tvoříš ty vlastně ještě něco nebo pro nedostatek času jsou tvé tvůrčí zbraně složené?  Twilightoops *jde si dát studenou sprchu*  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Novoroční pročítání výtvorů jejichž pouť skončila ve šuplíku. Nad jedním výtvorem jsem se pozastavil a říkám si: "Je libo pozitivní  novoroční čtení?"

Smrt
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Sukuba, smrtka, drak a tři láhve absintu
by Tuxik, Rwakk, Aidrien


!!!Pouze na vyžádání!!!

Popis:

Nedává to smysl, uráží všechno možné, sprostá slova... Jen pro silné nátury. Já vás varoval...  Prostě, absint je nejlepší a zároveň nejhorší inspirace  Pinkiecrazy

[Obrázek: 450.jpg]
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Zdravím, vrátil jsem se k psaní Blázince a mám rozepsanou další kapitolu. Vím, že tu bylo pár lidí, co tenhle temný příběh četlo. Pokud se stále najdou zájemci, dejte vědět (klidně přes PM) a já vám budu další kapitoly automaticky zasílat.

Kreativní tvorbě zdar!  Twilightsmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Blázinec
Kapitola 3. - Psst!

[Horror][18+] - 6 stránek
Citace:Děj navazuje za scénou ve sprchách. Starry po nepříjemné zkušenosti s Berrym přichází k vědomí. V paměti má několik mezer. Hlasy a halucinace nabírají na intenzitě.

Kvůli obsahu nelze publikovat přímo. Odkaz jen na vyžádání.
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Další kapitola Blázince je předpřipravená. Potřebuji ji nechat jen na pár dní uležet a udělat kontrolní čtení, jestli navozuje tu správnou atmosféru. Byly to divoké dva večery a chci, abyste jako čtenáři pocítili byť i jen zlomeček toho, co jsem cítil při psaní Twilightsmile

Odběratelům kapitolu pošlu automaticky - vím o vás a děkuji za vaši podporu   Raritywink

Je fajn mít ze psaní opět radost. Zapomněl jsem, jaké to je, když se můžete ponořit do vlastního příběhu, tvořit ho a sledovat chování a osudy jednotlivých postav. Opravdu mi to chybělo  Pinkiesmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Už se nemůžu dočkat. Obvykle těmto žánrům přímo neholduji..ale tobě opravdu jdou a člověk se prostě začte. Je fajn že jsi se vrátil. Doufám že na hodně dlouhou dobu Pinkiesmile
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)