Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Road to Czequestria - dokument o vývoji CZ/SK brony srazů
Toz jak jde strihani a post produkce? Nejaky sneak peak nebo predbezne info jak dlouhy ten film bude, co v sobe bude obsahovat atd? =)
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Zatím produkce zcela stagnuje z mnoha důvodů:
- Stále chybí mnoho rozhovorů
- Celý film padá na tom, že jsem netušil, jak se dělá dokumentární film a zpracování materiálu a vytvoření nějaké formy by zabralo šíleně moc času, který teď nikdo nemá
- Málo času, málo času, málo času.... Každý týden už po dobu tří měsíců natáčím a stříhám reportáže, do toho rozjíždím společnost, fotím v Teplicích a ještě se snažím sestříhat alespoň report z Conaoke 2014... A to jsem rád, že do toho už nemusím mít už ani školu...

Dokument je zatím v nedohlednu... Pokud budu cítit, že se ze všeho materiálu, co jsem udělal, dá vytřískat celý film, tak proč ne. Do té doby ale raději zůstanu u krátkých reportů z akcí do 10 minut
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Tak nakonec jsem se do dokumentu pustil zcela naplno!

Premiéra bude za dva týdny na Czequestrii

Zatím mám 1505 záběrů (Které dávají dohromady asi 200GB) a ještě budu dotáčet pár drobností.

Doufám, že se mi povede vytáhnout stopáž na 30 minut a více.

TAKŽE:
Jste hudebníci a máte hudbu, kterou bych mohl využít? Pošlete pm s odkazy, budete zmíněni v titulcích a na YT po vydání dám odkaz na váš kanál do popisku
Chcete se v dokumentu objevit? Přijďte teď v úterý na Vyšehrad a udělám s vámi rozhovor, který využiju v dokumentu
Chcete film vidět? Očekávejte program Czequestrie a udělejte si čas Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Trailer? TRAILER!


It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
JE TO FAKE! ITS A TRAP!!!

a to jsme si mysleli, ze se toho dockame az v duchodu Rainbowlaugh
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
Nerikej hop ...
stacimu dat ban na dalsi con a dokument nebude Ajsmug

Na druhou stranu ...
[Obrázek: 048957ed8ba73cc065c841997be595c4.png]
Odpovědět
DOKUMENT? DOKUMENT!




Zároveň prosím o přesunutí do Tvorby členů Ajsmug
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
(přesunuto z jiného vlákna)

Napsat kladnou kritiku (ohlas) není tak lehké, jako vypsat výčet chyb. Říct, že je tam (z mého pohledu samozřejmě) prostě všechno, obsahově nic nezklamalo, že to je zřejmě nejlepší český dokument o bronies, a jeden z nejlepších na světě, asi moc neřekne.

Je to v porovnání s ostatními dokumenty na hodně vysoké úrovni (a že jsem jich viděl dost, abych to dokázal srovnat - přímo dokumentů, které se věnují i organizaci srazů a všeho toho kolem, je minimum, určitě méně než 5, včetně tohoto). Do vkusu se mi trefil hodně. Zaujal i nebronies.

Mě osobně se hodně líbila i ta část o byrokracii (OT: Na tom mám jednoduchou metodu, která spočívá ve třech bodech, když úřady dělají "problémy": [spoiler: 1) pošli tam mámu, 2) pošli tam mámu, 3) pošli tam mámu - byste se divili, co se dá vyřídit na úřadech pro cizí osoby bez občanky, plné moci a dalších věcí, které bych tu nerad zmiňoval - o úplatky ale nejde - od placení daní po změny smluv] Pinkiesmile ).

Zvláštní, Jamise si pamatuji trochu jinak, tady vypadal min. o 10 let mladší. Bylo fajn poznat tváře z fandomu (Corwin opět nezklamal, nevím, jak to máma dělá, že ho pozná, byť na sobě neměl cosplay: "To je zase von, ne? Ten v tom pyžamu" Pinkiesmile OT: https://youtu.be/2NAqL9-SA1Y?t=90 . Očividně pro některé lidi mimo komunitu je Jamis spíš "kdožeto?", ale to bych svedl na to, že neměl na sobě Fluttershy )

Dokonce ani výtek nedokážu vypotit dostatek (asi se hlásí senilita či co). Vlastně mám jen jednu. Malinkatou.
Byl tam jeden rozhovor venku, který byl trochu hůř slyšet. Což o to, to by se dalo pochopit, ale nemusela se přes to ještě plácnout hudba Ajsmug Protože ale ten problém je pouze na televizi a ne na počítači, zřejmě je spíš něco s hardwarem než se samotnými daty.

Takže.. jako kdybych nic neřekl.

Hudba k tomu sedla. Střih a prokládání scén dobré. Nic nerušilo. Ani jsem si neuvědomil, že to trvalo 3/4 hodiny.
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Dokument je mazec (many manly tears were shed), ale nemôžem to poslať za hranice - takže otázka kedy budú titulky v youtube verzii? (hlavne tie anglické)
Odpovědět
@DarthTUK: Opravené titulky budou brzy Pinkiesmile až se tak stane, tak se tu určitě objeví info a pošleme to skrze infokanály, kudy šly i informace o Czequestrii. Pokud chce někdo dělat jiné titulky než anglické, nechť se do toho pustí!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)