Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 4.63 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PMVs
Úžasné PMV, které mě protáhlo vzpomínkama na už čtyřleté působení mého života ve světě pestrobarevných poníků. Pinkiesad2

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Jedny dveře mě vážně dojaly:
Odpovědět
https://www.youtube.com/watch?v=i7PQ9IO-7fU
Odpovědět
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět




Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Sice starší, ale cool PMV

Spojení poníků a hudby Two steps from hell je docela magické Twilightsmile

Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Až teďka jsem našel tuhle sekci. Tak jsem postnu svou vlastní a českou tvorbu:

Tohle mi už po době, co jsem to vydal, napříjde tak dobré, ale i tak ho sem postnu, i když to není PMV v právem slova smyslu.

Odpovědět
theorangebird : Tak za tu Ladovskou zimu máš ode mě + !!! To je prostě hustý !!! Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Taky se přidám se svojí tvorbou.



@OT theorangebird: to tvoje PMV je úžasný a to druhé už není jak říkáš tak dobré, ale taky se povedlo Rainbowlaugh
Odpovědět
Možná to tady bylo, protože už je to starý 5 let, ale je to docela skvělé
.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)