Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jihlavské srazy (a okolí)
#31
Ahoj, jsem tu čerstvě zaregistrovaná, kdy budou nejbližší akce? Jestli bude teď v sobotu, tak to asi nestíhám, ale co dál? Rainbowhuh

The daydreamers nightmare is to never even try.
Your time has slipped by.

10 years - 11:00 AM (Daydreamer) - best band ever
Heart

Normal people scare me Pinkiecrazy
Odpovědět
#32
škoda, že ses tu neobjevila dříve...mohlo nás být o 1 více Pinkiesmile ...tak snad příště...
Twilight Sparkle: The magic of friendship doesn't just exist in Equestria - it's everywhere


-normal people scary me-


Ask / FB / FS-monsterFlutterrage
Odpovědět
#33
(27.07.2013, 00:10)Kikyo Napsal(a): Ahoj, jsem tu čerstvě zaregistrovaná, kdy budou nejbližší akce? Jestli bude teď v sobotu, tak to asi nestíhám, ale co dál? Rainbowhuh
To zalezi jen na tom jak daleko si ochotna jezdit. Na Vysocine nas mnoho neni Unsuresweetie A take jsme pres skolni rok roztahani po svete. Po jednom cloveku je v Humpolci, HavlBrode, Svetle a Pocatkach. Dva jsme v Tresti a jesli mi prsty na rukou dobre slouzi, tak v Jihlave jsem napocital do tri.
Srazy takhle v okoli hrozne dlouho vubec nebyly, Radmen casto mluvi o srazech v Trebici, ale stejne ps rok jezdi na srazy do Brna. Pinkiesmile
V nejblizsich tydnech to v Jihlave vidim jen na male posezeni nekdy v tydnu, protoze ted jedeme na Galacon do Nemecka, pak je Advik (Praha), BUCK (Manchester), pak se jede na vodu, do Parize na Bronydays atd atd.
Probehni si tema se srazy, porad se neco deje Twilightsmile

Kdyby nahodou neco nebylo jasne, tak mi pisni PM.
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#34
My jsme to včera rozebírali, a vypadalo to, že v nejbližší době snad ani žádný nebude... Uvidíme, ale jestli se nic nezměnilo, tak asi až na podzim.
Fimfiction
Rarity is best pony.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
Odpovědět
#35
Kikyo: Vítám tě mezi bronies! Já jsem ochoten přijet do Jihlavy i mimo srazy, o víkendu nebo v týdnu... téměř kdykoliv, pokud si tedy mou přítomnost u něčeho jiného už nezamluvil někdo z rodiny / přátel.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
#36
Může se klidně uspořádat nějaký minisrazík Pinkiesmile ...a pokud by to bylo o víkendu, tak určitě dejte vědět...můžeme mlčet společně Rainbowlaugh
Twilight Sparkle: The magic of friendship doesn't just exist in Equestria - it's everywhere


-normal people scary me-


Ask / FB / FS-monsterFlutterrage
Odpovědět
#37
Pinkiecrazy Můžeme uspořádat soutěž, kdo bude mlčet víc Twilightsmile
I bet you can't beat me *squee* Flutterryay
Odpovědět
#38
Tak jasně, že sraz nemusí bejt velkej, dá se tomu říkat sraz, když je tam tak 3 a více lidí ne? Twilightsmile

The daydreamers nightmare is to never even try.
Your time has slipped by.

10 years - 11:00 AM (Daydreamer) - best band ever
Heart

Normal people scare me Pinkiecrazy
Odpovědět
#39
No, tak taky vypadal 1. jihlavský sraz Pinkiesmile Hlavně teda ale někdo vymyslete, o čem budete mluvit. Rainbowlaugh
Fimfiction
Rarity is best pony.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
Odpovědět
#40
Mno a co třeba udělat někdy v blízké době srazík na té střelnici <viz 1. příspěvek> -je tam prý bowling, tak by jsme se i trochu zabavili ....mno a taky kvůli tomu mrkvovému pití-ne, že by bylo úplně špatné, ale víckrát ho nechci :-D
Twilight Sparkle: The magic of friendship doesn't just exist in Equestria - it's everywhere


-normal people scary me-


Ask / FB / FS-monsterFlutterrage
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)