Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft
Nope, dá sa modpack stiahnuť z cracklého FTB launcheru, ale keďže tam mám pár prídavkov, treba si ich potiahnuť navyše.
Warezáci to robia takto: stiahnu do cracknutého FTB launcheru, exportujú do cracknutého MultiMC launcheru, nakonfigurujú a hrajú. Ten export je preto, že Phoenix FTB launcher má pomalý authentication loopback
Je to otázka trošky času.
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Pred dvoma dňami som si MC síce stiahol cracknutý (holt, nie každý je poctivý) a rád by som si s niekým zahral Creative, keďže Survival a Hardcore ma zatiaľ neberú a beztak sa ešte potrebujem zoznámiť s pár vecami... Moje meno v hre je Ponysynth One (teda rovnaké ako na fóre). Rád si buď zahrám na serveroch, alebo cez Hamachi, ak by si niekto chcel zahrať so mnou...

EDIT: dodám ale, že mám len základnú verziu hry, teda žiadne módy a prídavky.
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Tak co? Jak si užíváte advent?
My si zapalujem svíčky na vlastnoručně vyrobeném adventním věnci.

1. Adventí neděle
[Obrázek: clKpejp.png]

[Obrázek: vC5dcce.png]

2. Adventí neděle
[Obrázek: kQT3W7P.png]
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Opět po roce tu máme zase Útulnoce.
Tak jsem pobral ze skladu různé bloky, které by se hodily na vánoční výzdobu.
A nakonec jsem taky nechal zasadit Útulnoční stromek (Tentokrát Jedli)
jako chtěl jsem aby i okolí bylo zasnežené, ale to sem moc nestíhal, tak snad potom to dodělám.

[Obrázek: fJqLWNG.png]

[Obrázek: UI8tlzk.png]

Bonus
[Obrázek: vEum7ko.png]

Jediný co mě trošku mrzí, že to srdce přátelství ve shaderech nevypadá uplně růžově (BSL shader)
[Obrázek: WYypZzz.png]

Bez BSL shaderu
[Obrázek: 1402Odl.png]

PS: Koukám, že rok se tu nic nedělo... takže budu se snažit sem něco přispět, protože minecraft hraju docela často. Podstatě pro mě Minecraft je hlavní hra, kde nakonec skončim. Pár týdnů hraju něco jiného a když mě to omrzí, nebo jsem z té hry unavenej jak hodně tam grandim, tak se nakonec vždy vrátim sem.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
by mě celkem zajímalo jaký brony nikdy v minecraftu nepostavil poníka minimálně neměl takový skin  Rainbowlaugh
já jsem to rovnou musel postavit na survival serveru kde je dynmapa kde to vypadá dobře a plánuji postavit celou mane 6 jen je problém že nejsem nejlepší ve stavění atd. takže to musím dělat podle předlohy a moc se mi s tím nechce štvát už jen tahle Dashie mi dala asi 3 hodiny sehnat vlnu atd. Rainbowlaugh
pokud by někdo chtěl pomoct se stavěním může napsat jelikož server je na whitelist musel by udělat přihlášku ale není problém příjmu vás na server klidně já a ještě můžeme udělat vlastní Equestrii a ovládnout server nebo alespoň velkou část přeci jen cítím se tam blbě jako jediný Brony xD


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
ahoj, chtěl bych se zeptat jestli neznáte jeden mod/verzi, na starém pc sem měl jeden strašně užitečný mod/verzi díky které šli hrát forge a fabric mody dohromady a chtěl bych vyzkoušet menší experiment s modpackem ale problém je že forge a fabric mody bez toho modu/verze nejdou dohromady a na starém pc to už nemám stejně jako další jiné věci tak pokud někdo znáte pošlete prosím?  Scootangel
jinak potřebuju to kvůli tomu že chci vyzkoušet jak by fungovali poníci s dalšíma modama ale ty mody z velké většiny nejsou na fabric a celkově fabric mi nevyhovuje už jen kvůli tomu že tam je nějaká dežotní alternativa optifinu co víc laguje hru než bez toho (ano vím že existuje optifabric ale bez výmluv to prostě nejde)  Rainbowlaugh
pokud ten mod/verze už neexistuje tak nevadí zas tak důležitý to stejně není
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)