Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.69 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legends of Equestria (Equestria Online)
Od zítřka začnu hodně aktivně hrát na Europonii (nebo Neightherlands) za zelenou klisničku Dyonys nebo hřebce Night Chaser a nebo pegase Sapphire Justice  Pinkiehappy
Odpovědět
Ahoj.

Vím, že někde ta informace asi už zazněla, ale protože jsem to potom nemohla nějak najít, tak se velice omlouvám za svůj hloupý dotaz. Kolik tak místa zabírá LoE na disku?

Děkuji předem. Pinkiesmile
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Elyra: Hra nie je veľmi veľká, takže sa dá nainštalovať aj na počítače s menšou kapacitou disku. Celkovo aj s launcherom hra zaberá tak 3 GB, čo nie je až tak veľa. Ja momentálne plním nehorázne dlhý quest od Astral Charm, ktorý vyzerá, že nemá konca...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
JA hrám teraz za ružoveho unicorna LIla light Rainbowlaugh
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Mimochodom, alternatívne ma môžete ešte stretnúť aj ako pozemného poníka menom Gary Foal alebo ako jednorožca menom Synthia Heartlead, nakoľko som sa rozhodol vyskúšať si všetky tri rasy a riadne ich "vyskillovať". Fotky jednotlivých postáv sem časom pošlem, aby ste ma lepšie spoznali aj vizuálne...
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Děkuji za odpověď. Pinkiesmile

Teď mám spíš jiný problém... Když jsem začala hrát, vypadalo to, že je všechno relativně v pořádku. Ale teď, když vždy vejdu do hry, tak po minutě mi hra "neodpovídá" a musím program ukončit. Twilightoops
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
@Elyra: No, to je bežný bug hry, niekedy sa zvykne po loadingu zacykliť a nepohne sa ďalej. V takom prípade odporúčam hru ukončiť skrz správcu úloh a spustiť znova. Z vlastnej skúsenosti ale viem, že viac ako raz by sa tento jav nemal opakovať. Inak sa zvykne stať už len to, že hra spadne sama s hlásením, že prestala pracovať. Ale to podľa mňa LoE Team čoskoro spraví.
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Nejsem tu Derpytongue2

[Obrázek: ZoyTaOY.jpg]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Veľmi nenápadný Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Tož jsem začal hrát taky. No uvidím, jak se mi to zalíbí. Je to strašný žrout času, první dva questy jsem plnil nějaké čtyři hodiny... Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)