Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drawirm a její tvorba
#91
Děkuji, jsou to zleva Ruby Blaze, Little Miss a Sandy Shoals. Pinkiesmile
Odpovědět
#92
Na Ruby Blaze se mi hrozně líbí ten výraz (a to sklopené ucho!) a u Little Miss si zase libuju v té barevné kombinaci (miluju fialovou!). Super práce! Je případně možné si u tebe objednat i celou postavu? Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#93
Děkuji! Twilightsmile Určitě to možné je, stačí mi napsat SZ a domluvíme se. Pinkiesmile
Odpovědět
#94
Aukce!
YCH = "your character here", tzn. místo toho šedého poníka tam bude váš (už snad barevný) charakter, ať už OC nebo canon. Pinkiesmile

Startovací cena je 35 USD tj. asi 770 Kč. Kdo přihodí nejvíc, obrázek resp. hlavně poníka dokreslím podle jeho přání. Pinkiesmile
Už jsem těch aukcí dělala víc, ale tahle docela povedená, že stojí za to dát sem. Rainbowlaugh (Z těch předchozích jsem sem házela jen výsledky.)

Link na aukci: http://ych.commishes.com/auction/show/12...-lake-ych/

Na té stránce mě můžete i sledovat – vždy když začnu novou aukci, přistane vám notifikace na mailu: Pinkiesmile http://ych.commishes.com/user/Drawirm/

[Obrázek: auction_ych__link_in_description__by_dra...bot113.jpg]
Odpovědět
#95
(Intensive crying)
Odpovědět
#96
Tak hotovo!

[Obrázek: lake_spirit__commission__by_drawirm-dbpt69g.png]

EDIT: Kdyby bylo na mě, tak ty oči nejsou tak křiklavě červené, ale musím se holt držet barevné palety toho charakteru. Ajsmug

Mimochodem OC je kelpie (jezerní přízrak) jménem Dulset Tarn.
Odpovědět
#97
Commission vlčice. Furríci mi asi ještě nejdou tak jako poníci.

[Obrázek: henna__commission__by_drawirm-dbqcd2n.png]
Odpovědět
#98
Další commission, překvapivě hodně lidí má jako OC bat ponies. Rainbowlaugh

[Obrázek: icy_breeze__commission__by_drawirm-dbr1wfi.png]

EDIT: Její jméno je Icy Breeze. Twilightsmile
Odpovědět
#99
U Celestie, ty tvoje obrázky jsou tak neskutečně překrásný! Pinkiegasp  Ty hry lahodných barev! Ty sladké kukuče! Jsi vážně extratřída svého oboru Ajsmug
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Děkujů! Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)