Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
No je pravda že Davel otestoval fórum docela dost, to se mu musí uznat Rainbowlaugh
Prominutím schvaluješ to, co jsi prominul a souhlasíš, aby se to stalo znovu.
Člověk by si měl nechat zajít chuť na vracení facek, dokud není schopen si sehnat drátěnou rukavici.
Spravedlnost je víc než vztah.
Odpovědět
@Roleplay: Nebyla tu možnost založit soukromé téma? I když to možná znám z jiných fór a tu to nikdy nebylo.
Odpovědět
Existuje nějaká mapa cz/sk broníků? Nemyslím tím přesné adresy, ale jenom města.
Odpovědět
Tady je. Rainbowlaugh
[Obrázek: 948CvpC.jpg]
Odpovědět
Jaktože sem byl slepý a nevšiml sem si toho po celou dobu mojí existence na fóru?! Dík jak cyp, Tadys80!
Odpovědět
Dneska ráno na mne vyskočila tato hláška..

   

Jestli opravdu neplatný certifikát, nezapomněl někdo na aktualizaci?


Snad to nebude Firefoxem (včera ještě OK, a aktualizace myslím nebyla)
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Dnes ráno vypršela platnost certifikátu je potřeba počkat, než ho někdo obnoví.
Odpovědět
jj vladci internetu pozaduji dalsi obet na oltar boha SSL... porad se za neco musi platit /).-
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
O problému vím - jen mě zaráží, že výměna neproběhla automaticky, stejně jako u ostatních webhostingů pod stejným účtem.

(07.06.2017, 08:46)Intrix Napsal(a): Dnes ráno vypršela platnost certifikátu je potřeba počkat, než ho někdo obnoví.

jj, čekáme bohužel na webhostera, který musí provést nastavení - nechápu, co jim na tom tak trvá, když minule to bylo okamžitě. Psal jsem jim hned, jak jsem to zjistil:

Citace:Chat transcript from date 07/06/2017
já (09:13:26): Dobrý den, chtěl bych nahradit dnes vypršelý HTTPS certifikát od RapidSSL na webhostingu bronies.cz Let's Encrypt variantou.
já (09:14:21): Vcelku mě překvapilo, že k tomu nedošlo automaticky - pro ostatní domény/hostingy se změna udála automaticky takřka bez prodlevy.
Petr Horák (09:17:13): Dobrý den
Petr Horák (09:22:53): certifikát vám hned vyměním.
já (09:23:08): Skvěle, díky!
Petr Horák (09:51:02): omlouvám se za čekání, požadavek je vyřizován našimi administrátory během chvíle bude váš certifikát funkční.
Petr Horák (09:52:13): po jeho aktivaci vás budeme informovat emailem.

(07.06.2017, 09:44)Melgarh Napsal(a): jj vladci internetu pozaduji dalsi obet na oltar boha SSL... porad se za neco musi platit /).-

Tys zase včera chlastal a ještě to nevyprchalo, co Rainbowlaugh už nějakou dobu používáme na ostatních webech pod stejným účtem Let's Encrypt certifikáty, za které se neplatí - akorát tohle je poprvé, co to po vypršení RapidSSL automaticky hned nepřepnuli na Let's Encrypt.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Ja uz jsem manager, me technicke veci moc nejdou Rainbowlaugh
Super ale ze to je zDarma
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)