Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
Faiko: Twilight mela ve filmu taky jiny hlas  Twilightsmile

jinak je to dost dobre  Rainbowlaugh Gummy je dobrej Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
[Obrázek: 5796hJd.png]
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Vyšel druhý komiks v češtině:
https://crew.inshop.cz/%3C027239%3E-my-l...sicni-mise
Odpovědět
Další (a předposlední) Kotobukiya "poník" odkryt - Rainbow Dash!
+ finální verze Rarity Twilightsmile
[Obrázek: 2159205.jpeg]
[Obrázek: 2159184.jpeg]
Odpovědět
Tu babu ať si klidně nechaj, ale ta figurka je super  Twilightsmile
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
"Ponies: The Galloping" - My Little Pony a Magic: The Gathering charitativní crossover

Za tři týdny se na HasbroPulse.com objeví limitovaný MTG set se třemi známými poníky nazvaný "Ponies: The Galloping". Za každý nákup přispějete na charitu Extra Life Charity - bohužel, sety lze nakoupit jedině přes americkou/kanadskou adresu. Kromě samotných setů, kdy každý bude stát padesát dollarů, se budou prodávat tři playmat sety za 100 dollarů a digitální "MTG arena" podložka za 5 dollarů.

[Obrázek: mtgptg_fam_01.png]
[Obrázek: content_mlp-set.png]
Odpovědět
Lehce opožděná aktualizace na Bishoujo figurky Twilightblush
Kotobukiya v únoru zahájila předprodej na Rainbow Dash a jako poslední ze série Mane6 byla odkrytá soška Applejack. Na Twittru ale oznámili, že se brzy dočkáme další equestrijské hrdinky Raritywink 
[Obrázek: 3f17cd5ae84194758d465b6d3ca76e3fa466f40a.jpg]
[Obrázek: APPLEJACK.jpg]
[Obrázek: SUNSET.jpg]
Kvůli koronaviru byla dodávka předobjednávek Rarity posunuta z května na konec srpna, přesto bych zájemcům radila aby si o své vysněné sošky zažádali co nejdříve. Z toho co jsem letmo koukala, Fluttershy je téměř všude vyprodaná, Rarity už na officiálním webu neseženete (na českých e-shopech je však stále dostupná), Twilight, Pinkie a Rainbow se prozatím dají snadno sehnat, kdo ví ale na jak dlouho.
Odpovědět
Mě to nedalo :'D Ale v jedné zahraniční skupině na Telegramu se objevily tyhle FAKE Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Prostě jsem se s vámi o to musela podělit Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh


Přiložené soubory Miniatury
   
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
(lehké-Gore varování na obrázky pod spoilerem)

Hasbro nově spolupracuje s Mighty Jaxx na kolekci figurek nazvaných 'Freeny's Hidden Dissectibles My Little Pony'. Jedná se o set 6ti (+ 3 speciální) "blindbag" figurek ve tvaru Mane 6, které jsou z poloviny zbaveny kůže, a tak můžete nahlédnout na jejich kostru a orgány. Mezi speciální figurky se řadí třpytivá/průhledná Twilight s Fluttershy a Ultra Rare Wonderbolt Rainbow Dash.
Prodej začne za dva dny (19. 8.), jedna krabička za 13 dollarů a set 12ti krabiček za 156 dollarů. 
 

[Obrázek: 117692772_3257076977742614_1024497597574...e=5F605120]

[Obrázek: 2424984.png]
[Obrázek: de3frcg-47b5c4fc-efba-4f32-bd8d-f1cb58a6..._9hZgPiecg]


[Obrázek: large.png]


Edit - pozměněný text a fotky
Odpovědět
Brrr jsou docela desive,coz je skoda ,jelikoz kdyby nevypadaly jako modely pro vyuku Equestrijske mediciny tak bych je bral vsemi deseti
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)