Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hearthstone
Proč to sem postuješ Rainbowlaugh? Mě se chce brečet Raritycry
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Tak včera nám Blizzard udělal update 5.2.0 který do hry přinesl i další skin na hrdinu, tentokrát na shamana a to murlocka Morgl the Oracle! Dostává se za friend recruit a když vás přítel udělá na svém účtu total level 20. Doporučuji si například mága kterého máte hned ze začátku vyexpit na level 12 a odemknout si všechny ostatní postavy v solo adventures. Pokud nemáte nikoho kdo by vám to udělal tak stačí si založit druhej účet a tam si to udělat. Sám jsem si to takto udělal. Mimochodem, pokud invnete další 4 přátelé tak za každýho dostanete jeden classic pack. A kdyby tu byl někdo kdo chce začít hrát HS, klikněte mi prosím na ref. link(klik) ať mám dalších 40 dustu. Twilightblush
Odpovědět
Divím se, že tu ještě nikdo nedal žádný meme o purify Rainbowlaugh. Já musel Twilightblush
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Ale Purify zase tak špatná karta nemusí být, do silence priesta se hodí. Rainbowlaugh
Odpovědět
Purify je příšernost, každý kdo Hearthstone hraje a ví co se poslední dobou děje v mětě s priestem + ví co a jak o kartách, ceně, výhodnosti a podobně to ví, jenom se na tu kartu podívá Rainbowlaugh
Just a random pony with muffins!
Odpovědět
Kdyby to stállo jednu manu tak budiž.
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Zatím 18-4 na 10 ranku pokud máte radí Shamíka doporučuju vyzkoušet!
[Obrázek: vwXR8Hb.png]
Power of Music djpon3

(◕‿◕✿)

Přispívám do PMVs a Generalni audio vlákno. Enjoy Raritywink
Steam
     
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)