Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolaudace mého bytu
#1
Tak i did it Jamisi...

Anyway, po všech peripetiích co mám za sebou jsem se dostal k tomu že mám už i vlastní byt. Haha, to máte za to že nikdo nechtěl jít do spolubydlení (kromě Weredragona, který mě tu náhodně okupuje).
A jelikož bych ho chtěl využít i pro nějaké další příležitosti (přespávání, "párty" apod.), tak jsem se rozhodl že bych uspořádal takovou menší "otvíračku".

Kdy? (prý mám nastřelit datum)
23-25.1 (asi ne)
takže nejlépe 6-8.2 (sobota-neděle ideálně)

Co by se mělo dít? Pokec, hudba (žádné DDR) a pokud si i přenesete, tak i jídlo a pití.
Dary alá jisté věci do výbavy (hodí se nějaké křeslo navíc, nebo sezení obecně) jsou velice vítány.

...a teď.. kdo je pro ať se přihlásí..
Odpovědět
#2
gratuluiju k bytecku, mas TV DaveL? mam jednu starou ale funkcni TV (neplacatou) a nevim co s ni....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#3
(22.01.2015, 08:35)Macaman Napsal(a): gratuluiju k bytecku, mas TV DaveL? mam jednu starou ale funkcni TV (neplacatou) a nevim co s ni....

No.. nemám.. můžeš (třeba PM) foto a nějaké rozměry?
Odpovědět
#4
poslu - je to Tesla, ale moderni - je to ta posledni generace "neplacatych" TV. ja ti poslu nejak dnes nebo zitra tu fotku, je stribrna, uhloprickla tusim 56cm nebo tak nejak.akorat k tomu budes potrebovat vlastni antenu a set-top box....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#5
(22.01.2015, 13:22)Macaman Napsal(a): akorat k tomu budes potrebovat vlastni antenu a set-top box....

s tím nějak počítám, pokud neseženu nějaké to LCD, jen si právě nejsem jistý jestli se mi vleze na místo kde má být..
ale to se uvidí/vymyslí Ajsmug
Odpovědět
#6
no je to trochu takova "bedna Edna" Pinkiesmile ona je tak zhruba hluboka jako siroka, predstav si krychli o strane 0,5m, ale na klasicky stolek se vejde. jinak obraz ma docela dobrej. ja ti ji teda doma premerim a vyfotim a kdyz ji budes chtit tak se nejak domluvime na doprave....

nasel sem ji zatim na netu - vypada takhle (fotka ze predu) - fotka ze strany je jiny model ale jo prakticky stejne, doma to jeste premerim

uhlopricka 55cm, vyska 45cm,sirka 60cm, hloubka 50cm a je k tomu jeste tv stolek cerny zachovaly vyska 45cm, sirka 68cm, hloubka 40cm ta tv se na nej pohodlne vejde, stolek ma policku na set-top box a dole prostor treba na knizky


Přiložené soubory Miniatury
       
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#7
Pokud sháníš vybavení do bytu prakticky zdarma skus se podívat na http://www.nevyhazujto.cz/.
Odpovědět
#8
Tak že prej gratuluji Twilightsmile možná se doma najde i ten kus bordela....ehm teda nábytku či něčeho jiného Twilightsmile
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
#9
no a přivezeš ho? xD
Odpovědět
#10
To už radši rovnou zajdu na černý most do Ikei Rainbowlaugh
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)