Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak fungují znaménka?
#31
Z toho myšlenkového proudu, v jakém tohle běží, by vyplývalo, že buď tak, anebo v sobě už předem mají "zakódovanou" preferenci pro partnera s podobným CM.

Ale to se dá podle mě lehce popřít třeba Shining Armorem + Cadance - jejich CM jsou z úplně odlišných odvětví, ale vzali se. A nejsou jediný takový pár. Proto bych spíš řekl, že CM prostě předurčuje talent a "dráhu" poníka, ale jak s tím poník sám naloží už je na něm.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#32
No s tím Shiningem a Cadance si nemyslím, že jsou úplně mimo CM souvislosti - oba ovládají ochranná kouzla a v tom jejich talenty spočívají  Ajsmug
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#33
Otázečka: jaký význam má znaménko Derpy? Proč tam má pár bublin? Včera při pokusu zalehnout a usnout mi tato otázka nedala spát. Rainbowlaugh
Odpovědět
#34
hviezdosz - jo, nad tím jsem taky dobu přemýšlela Rainbowlaugh jen si to vemte - je to pošťačka, ale CM jsou bubliny o-o maximální spojitost bych našla jeině u těch bublinek, do kterých se balí věci aby se nezničili Rainbowlaugh ale nevím... může to být nějak spjato s Doctorem, kdo ví...
Odpovědět
#35
Možno jej hobby je hranie sa s bublifukom, čo my vieme, keď je background postava? Rainbowlaugh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
#36
Hm, to mi něco připomnělo... Rainbowlaugh http://mlp-nightmare-legion.deviantart.c...-322621830
Odpovědět
#37
Bublinky prasknou náhodně nebo v momentě, kdy se o něco zachytí a Derpy je stejně nevypočitatelná.


Odpovědět
#38
Bubbly personality?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#39
Tak to je podle mě nejpřesnější Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)