Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sc@lixova Videjka
#1
Tak konečně jsem se dostal k tomu, že jsem začal nahrávat vlastní videa. Na mém YT kanálu budu uveřejňovat jak své speedpainty, tak také další tvorbu. Jako jsem let's playe z různých her...apod. Doufám, že se vám budou moje videa líbit.

Tak zde je teda moje první video. Jedná se o krátký let's play ze hry Fighting is Magic. Postupně budu uveřejňovat další videa z této hry.

Odpovědět
#2
Tak zde máte další video ze série Fighting is Magic. Tentokrát se proti Rainbow Dash postavila upřímná AppleJack. Ajsmug 
Odpovědět
#3
Hmmm no co říct tady má někdo zkušenosti s bojovkama co?
Líbí se mi, že nezaženeš protivníka do kouta a tam nevyužíváš no dejme tomu výhody.
[spoiler:
Přece jenom, když to hra dovoluje tak proč to nevyužít Rainbowlaugh.
]
Zkrátka mé ocenění je dobré a tvoje zkušenosti vypovídají délce videa.
Odpovědět
#4
Angelo: Vím, že jde z těch videí poznat, že mi to moc nejde.  Twilightoops  Ale co už, zábava musí být. Poslední bojovka, co jsem hrál byl Mortal Kombat na Windows 98. Jinak moc děkují za ohodnoceni. Moc si toho vážím.

A pokračujeme v kampani dále. Tentokrát se proti naší nebojacné Rainbow Dash postavila vždy připravená Twilight Sparkle.  Twilightsmile Zbytek příběhové kampaně za RD nahraji během zítřka. To znamená, že nám ještě zbývá Rarity, Pinkie Pie a Fluttershy.

Odpovědět
#5
Tak máme zde poslední várku videí z příběhové kampaně za Rainbow Dash. Jestli by byl zájem i o videa z kampaně za Twilight Sparkle, Pinkie Pie, Rarity, Fluttershy či Applejack, tak určitě natočím i ty.

Rainbow Dash vs. Rarity:

Rainbow Dash vs. Pinkie Pie:

Rainbow Dash vs. Fluttershy:

Odpovědět
#6
Hmm máš v plánu nahrát i něco jiného popřípadě s někým tady na fóru?
A jestli tě to baví tak určitě nahraj i zbytek příběhové linie.
Odpovědět
#7
Jestli máš na mysli jiné hry, tak určitě. Ale jenom takové, které utáhne můj comp. Nemám bůhvi jakou herní mašinu. Proto se spíše zaměřují na takové ty ne moc graficky náročné hry. A určitě se ani nebraním tomu, zahrát si s někým mulťák. Ale kromě her tam budu také nahrávat svoje speedpainty. Jestli to stihnu tak buď dneska nebo zítra by se tam měl objevit první můj speedpaint.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)