Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 3.89 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anime
Panejo, až po sto letech jsem se dokopala k One Punch Man a je to... awesome! Rainbowlaugh možná to i v mé oblibě překoná Hellsing
Odpovědět
Hmmm, Hellsing... vidělas i OVA a pak hlavně Abridged?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Eyup. Pak i Hellsing The Dawn a i jsem četla Hellsing Crossfire ^^' opravdu mě to zaujalo
Odpovědět
Sic se nejedná přímo o Anime jako také, ale o Mangy tak proč se tu nepodělit o to s vámi ^^ Má také někdo nějaké doma?? :3 Tohle jsou jinak moje ^^
Tu je moje skromná sbírečka--->
Mangy v AJ:
[Obrázek: 19989287_10209200980687774_1037475556623...e=5A7AD13E]

Tady mam v čestíně až na Negimu... Tá je v AJ Pinkiesmile
[Obrázek: my_manga_collection_by_souleevee99-dbkz7xa.jpg]

Tohle byli novější přírůstky později ^^ Jen TG je Česky
[Obrázek: 20914404_10209470489745332_2571661440327...e=5A7E14DB]

Moje jinak Mangy pouze v AJ až na Ghostko co je Česky + dva doushinji Japonsky ^^
[Obrázek: 19554923_10209200995208137_2774480394689...e=5A74C535]

No a tohle je můj nedávný přírůstek co jsem si dovezla od kamarádky z Prahy ^^
[Obrázek: mine_new_manga_by_souleevee99-dbq6efh.jpg]


Moje sbírka v počtech činí:
Česky: 130
Anglicky: 96
Německy: 1
Japonsky: 2
Celkem Mang: 229
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
slusna sbirka Pinkiesmile no doma je nemam, protoze si je pujcuju od kamarada, ale cetl jsem: Death Note (7 sesitu), Crying Freeman (3 dily), All you need is kill, Ryby, Lone Wolf and Chub (4 dily), Gantz (7 sesitu) a urcite jeste neco ale nemuzu si vzpomenout Rainbowlaugh ted ma doma Ghost in the shell ale nejak se nemuzu dokopat ke cteni... Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mácaman: Děkuji ^^ Já mám nejraději když to mám doma a mohu číst jak dlouho nebo i kolikrát chci Rainbowlaugh Je to mega super ^^ Jinak je lepší neodkládat nebo se toho pak nahromadí moc Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Já chci taky nějakou anime sbírku. Raritydespair Raritydespair
Odpovědět
Co to je Anime ? Rainbowlaugh
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
Niečo kreslene
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Já vím, že to tady asi moc nepatří, ale když je to téma anime... Rainbowlaugh
Nechtěl by třeba někdo odkoupit nějaké mangy?? Rainbowlaugh Jen tak mě to napadlo ^^
Odkaz zde ---> https://www.sbazar.cz/NikolaRyskova/deta...odej-cz-aj
Pak samozřejmě po prodeji smažu nebo kdyby to tady moc zapadlo :3
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)