Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchestrální / Instrumentální / Klasická hudba
#21
Jak se vubec takova hudba dela? To musi mit stovky a stovky samplu jednotlivych nastroju a tonu a pak to poskladava?
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#22
S pomocí samplových knihoven, které obsahují - podle jejich kvality - stovky až tisíce samplů na jeden nástroj. LBP má pod videem výčet použitých nástrojů, celkem 24. Tenhle kus mu podle jeho slov zabral neuvěřitelně krátké 3 a půl hodiny! Pinkiegasp Totální obdiv. Pro srovnání, na mojí poslední skladbě jsem napočítal přes 60 hodin čistého času práce.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#23
Čas oprášit staré diskusní téma a přidat něco nového. Pinkiesmile Red Spark, dámy a pánové. Můj objev dne.




Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#24
Pokud máte jako já rádi Lyru Heartstrings a četli jste "Background Pony", tohle je kousek přímo pro vás Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#25
když už jsou tři ráno, tak si dáme něco chill, tahle mi vždycky udělá radost

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)