Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Super! Pinkiehappy
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Okamžitě jsem poznal, že jde o logo Martina. Snad jediné, co bych vytkl je barva trávy a šum v pozadí, jinak se mi velmi zamlouvá průřez všemi generacemi poníků, Lauren Faust, dokonce i sea pony Applejack! Wow, no, jako plus beru i trojrozměrná písmena.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
Oh, toto sa mi veľmi páči, shoobedoo :3
Nice, Martin +1
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
Mám takový pocit, že většina těch postav prošla zkušeností jménem Malování a nese si z toho trauma doteď.
Aj je úplně ohlá, ale ok, je seapone, g3 poník na O je shazován "vílou" na zem a tak nějak je s tím smířený, Twilight se chystá Ičkem zavraždit... je to g3 verze Spika s rozbitou hlavou? Firefly je přilepila ke K a snaží se utéct od g3 Sweetie Belle (?), která si ji přithuje. Rarity nechám na pokoji, protože celkově nesnáším EQG.
A taky postava uvnitř O, vidím oční stíny, zuby a stín pod krkem, můžu si jenom domyslet tu bloncku z Jmenuju se Earl.
[Obrázek: o2PZ2Ix.png]

jinak jo, pěkná práce
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Díky všem, jen si teda nejsem moc jistý, jak dešifrovat zprávu od uživatele Draimisko Pinkiesmile Zajímavá interpretace.. Twilight.. více méně, jen to není Spike (zřejmě se málo díváš na horory, ale v pořádku), a tu poznámku o Pinkie Pie s "vílou" si překládám, že postava nepasuje do obrázku na k písmenům ? Na slovní hříčky se teda bohužel moc nechytám Pinkiesmile Jo, Firefly není moc dobře ukotvená k písmeni (měla ho jen podpírat).
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
Nápad je dobrý, ale logo je zbytečně chmurné vzhledem k volbě barev a šedému stínování.
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
Podle mě je to velmi povedené Pinkiesmile líbí se mi to propojení všech generací, úžasný nápad! Trochu mě mrzí ta "pixelová" kvalita a trochu sražená hlava SeaJack, ale jinak je to podle dost dobré logo.
Odpovědět
Já musím ocenit Twilight. Super
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
muhehe to je super Rainbowlaugh

PS: ale musim si rypnou Flaimingu zes mi pred rokem odmitnul logo jako nereprezentativni. nejak mi neni jasne o co min bylo reprezentativni nez tohel kde je jen vector a font, nebo ta "televizni obrazovka" co tu byla nedavno Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tohle jsou pradávná loga ze začátku fora
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)