Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logo - hodnoceni
Roztomilé.
Odpovědět
Ja se porad nemuzu rozhodnout, co si o tom logu mam myslet. Na jednu stranu je to porad trochu laciny [protoze kdo by nemel rad kocky a poniky v ponozkach, to jsou instalajky a srdicka, ale prijde mi, ze ten koncept/napad je vysosan do mrte uz nekdy v pulce roku 2013], na druhou stranu se mi libi to kocici pismo jako takove a jsem hlavne rad, ze se objevil nekdo kdo si dal zase praci s logem, takovy clovek si zaslouzi ocenit, protoze jinak se na ta loga vsichni vykaslou a to by byla velka skoda :] Takze palec hore za logo a pokrceni ramen na tema. To by slo ne? :]
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Jo, tohle je ten spravny drsnak Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Neeee Já ho tak nesnáším. Nelíbí, sorry  Twilightoops  Nemám tu postavu rád.
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
Pěkné logo, vybuzuje ve mě emoce jako by se jednalo o hudební videoklip obsahující metal či jinou tvrdou hudbu  djpon3
Odpovědět
Hezkýýýý! Loga se po delší odmlce opět rozjíždějí - mám z vás autoři velkou radost Twilightsmile Tirek sice nepatří mezi mé oblíbené postavy, ale provedení loga je moc pěkné!
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Bombááááá.  Rainbowlaugh Moc chváálííím. Je to moc hezký  Twilightsmile
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
Rainbowhuh Proč je tam ten červený pruh dole? To jsem tam nedal
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Pěkný banner, dokázal bych si ho představit na letošních akcích Twilightsmile

Kdyby ňáké byly Pinkiecrazy
Odpovědět
Wooow. Cool . Rainbowderp  Má to styl. Tá modrá celkem uklidňuje   Ajsmug  Moc hezký
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)