Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.56 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olomócky sčoche
#21
Hehe Rainbowlaugh Sice pořádně nevím kdo Creepy je, ale to je vedlejší Scootangel
P.S. Máme vyhlášen sraz uprostřed dupna! Twilightsmile Ostravský sraz
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
#22
Rád se zúčastním 14.5. Určitě tam půjde i můj kámoš, ale bohužel nevím jak se jmenuje na bronies.cz, ale řeknu mu, ať se sem taky zapíše a odkáže na mě. Momentálně žiju v Rakousku, ale žil jsem v Dolanech u Olomouce. Rád vám o Rakousku a rakouských bronících něco řeknu. Popřípadě přivedu živý exemplář pokud se někomu z nich bude chtím. To ale oznámím dalším příspěvkem.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#23
Jak jste si už jistou chvíli mohli povšimnout, v úvodním příspěvku visí jakožto místo konání 2 možnosti. A to:
1. Jazz Tibet, výchozí volba - příjemná restaurace, pivko, brambůrky, burgery
2. piknik v parku, za slunečného počasí - deky, vlastní jídlo i pití, případně pozdější přesun někam do podniku

Má-li někdo s druhou možností jakýkoli problém, nechť promluví co nejdříve, jinak na něj nebude brán ohled. Ajsmug
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#24
Jen taková drobnost. Můžete prosím napsat i váš věk? Já jenom že mě je 14 tak tam budu asi nejmladší (ale kámoš má o rok míň).
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#25
Pro mě je možnost 2 mírně komplikovanější, ale určitě bych jí nějak vymyslel - jako všechno samozřejmě. Takže pro mě za mě... Varianta 1. mi dá méně práce při cestování, ale za mě je to fuk
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#26
(12.04.2016, 14:31)Xenomorf0CZ Napsal(a): Rád se zúčastním 14.5. Určitě tam půjde i můj kámoš, ale bohužel nevím jak se jmenuje na bronies.cz, ale řeknu mu, ať se sem taky zapíše a odkáže na mě. Momentálně žiju v Rakousku, ale žil jsem v Dolanech u Olomouce. Rád vám o Rakousku a rakouských bronících něco řeknu. Popřípadě přivedu živý exemplář pokud se někomu z nich bude chtím. To ale oznámím dalším příspěvkem.

Už jsem tady  Twilightsmile
Odpovědět
#27
Mám jednu takovou věc. Mám 2 plyšáky mlp. Nevím jestli mám vzít jen jednoho nebo oba dva. Ale asi jen jednoho.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
#28
1. Jaké?
2. Oba.
Usměj se, zítřek bude horší.


Na bolest hlavy pomáhá Guttalax.
Na starou babičku pomáhá Guttalax.
Na průjem pomáhá Guttalax.
Na zácpu pomůžou Marťánci.
Odpovědět
#29
Le bump

Do srazu nám zbývají nějaké dva týdny a rád bych to tu trochu oživil. Při té příležitosti chci upozornit na Exit Game, která proběhne hodinu před začátkem srazu v krytu civilní obrany v Bezručových sadech - info v úvodním příspěvku. Zbývají dvě volná místa. Pinkiesmile
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
#30
Zdarec je mi to líto ale bohužel dorazím na 100% Rainbowwild doufám že to bude zase epické jak minule Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)