Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.56 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olomócky sčoche
Exclamation 
Update

Máme rezervaci pro 23 lidí v sobotu 21. 7., 13:30 na krytou zahrádku Pivnice Doga. Z hlavního nádraží vyrazí skupina ve 13:00.

Cya!
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
Ahoj, vím že je to blbé takto na poslední chvíli ale velice rád bych taky přišel  Twilightsmile
Vmáčknu se tam někde mezi vás jeste že jo?  Pinkiehappy

Odpovědět
Jasně, přindi. Pinkiesmile
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět
Sehnal jsem člověka na sobotní šichtu, takže zítra semnou počítejte Pinkiesmile
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
Pravděpodobně se tam také ukážu, ale později kvůli práci.

Odesláno z mého Lenovo K10a40 pomocí Tapatalk
Odpovědět
Díky za sraz Twilightsmile

Pár fotek:
Odpovědět
Bylo to boží, díky moc, omlouváme se za odchod bez rozloučení. Cane, Ambey, Dew. Rainbowlaugh Heart
Odpovědět
Zase jednou dobrý sraz, děkuji všem zúčastněným  Pinkiehappy
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
Dla menja stál sraz rozhodně za to. Děkuji všem moc za zábavu. Myslím, že v takovém duchu by se srazy mohly opakovat  Twilightsmile
Speciálně bych ještě chtěl poděkovat Dew (ty víš za co  Pinkiesad2 ), Tesikovi za společnost po sraze a Barpymu za fajne pokec. Těším se opět na vás všechny příště  Flutterryay

A opět mám další kopu hlášek ze srazu, které budou zase jinde. Každopádně někteří tam řekli takové perly, že některé z nich ani nemůžu napsat na fórum, jinak by mě dotyční a nebo orgové (ehm....všichni víme kdo  Pinkiecrazy ) pořádně *******  Twilightblush
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
Supr sraz. Omlouvám se, že jsem se nerozloučil v tom spěchu. Twilightblush
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)