Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Místa s Pony goodies
Fšichni utokem do Kauflandu

Maji nove EQG mini
Derpy,Roseluck ,BonBon ,i sety s oblecky

Cesaci poniky s pomalovanou jednou sranou a CM na druhem boku
Plno plysaku a dalsich
[Obrázek: tumblr_inline_p0359tSz6g1r4xqdz_540.jpg]
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
V Tescu na Skalce mají úžasné polštářky s Pinkie Pie ve slevě za 175. Jsem neodolal. Twilightsmile
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
V Jysku mají moc pěkné osušky a povlečení s motivy z filmu. Akorát mi tam chybí AJ.
[Obrázek: 37043451969216424546.jpg]
Odpovědět
No, to bývá asi v každé hračkárně ale dneska jsem ulovil od Hasbra Rainbow Dash plushie, ale byly tam i figurky (ty jsem ale nekoupil), Flim Flam brothers s jejich strojem na mošt a Cheerilee co vůbec nevypadala jak Cheerilee
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Pompo prislo s 22 vlnou
[Obrázek: tumblr_p1mmq75Hon1r8dscpo1_1280.jpg]
a v kauflandu maji svitici princezny(Tia a Twily) za 90Kč
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
povlečení MLP MOVIE Pinkiehappy Rozměry polštář:70 x 90 cm Rozměry přikrývka:140 x 200 cm Takže klasika na postel za 559 kč. Pinkiesmile

[Obrázek: povleceni.jpg?ver=2]

https://www.aaryans.cz/herding-povleceni...c97e85d1f5
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
Ještěže tam je ta AJ, už jsem se lekla že se na ní zase zapomnělo Rainbowlaugh
Odpovědět
Jita32: Hele? Abych ti pravdu psal, tak jsem se na ni díval taky, zda tam je Rainbowlaugh
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
A ja si rikal kde jsem to zahlid ,kdyz jsem se byl divat po te osusce tak jsem tohle povleceni zahled taky v JYSKU
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Tak jsem neodolal a povlečení si koupil a dneska mi přišlo. Musím říct, že vypadá naprosto nádherně. Už delší dobu jsem si ho chtěl koupit, ale nikde ho neměli skladem. Mockrát ti děkují za tip Blue Storme. Twilightsmile Ponifikace pokoje úspěšně pokračuje dál. Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)